---

(Patryczek96) #1

(system) #2

Ja powiem wprost chociaż wiem że się ze mną nie zgodzisz. Tutaj na 99,9 % było coś grzebane przy aktywacji (ktoś nieumiejętnie chciał ominąć ten proces ) i oto właśnie mamy skutek. Nie pozostaje nic innego jak przeniesienie danych poprzez Live linux na jakiś dysk zewnętrzny i format systemu..W normalnych przypadkach nie można zapomnieć o aktywacji gdyż system bardzo nachalnie przypomina o tym...nawet tydzien przed końcem czasu system zanim się uruchomi to informuje nas że zostało tylko ostatnie kilka dni na aktywacje i podczas pracy tez o tym przypomina

(fiesta) #3

Niekoniecznie, identyczną sytuacje miałem kilka dni temu na Win 2003 serwer. Po instalacji arcavira 2010 po zrestartowaniu systemu przywitał mnie takim właśnie komunikatem. System można uruchomić tylko w trybie awaryjnym, możliwe że jak się da uruchomić w trybie awaryjnym z obsługą sieci to da rady w ten sposób uruchomić aktywacje :slight_smile:

(Patryczek96) #4

W trybie awaryjnym próbowałem i wyskakuje okienko aby uruchomić komputer w trybie normalnym i dokończyć aktywacji..

(fiesta) #5

No to spróbuj aktywacji telefonicznej poprzez tryb awaryjny.

(Patryczek96) #6

Nie mam jak wykonać aktywacji telefonicznej poprzez tryb awaryjny, ponieważ jak w niego wchodzę to wyskakuje mi okienko, aby przejść w tryb normalny by dokonać aktywacji.. ! Więc nie da rady! :frowning:

Pozostaje chyba tylko reinstall..? #-o

(pysiu) #7

http://supportmicrosoft.blogspot.com/20 ... ws-xp.html w sumie nie wiem czy to pomoże :slight_smile:

(Piotrkijak) #8

Raczej nie rozwiążesz problemu inaczej jak formatem.