Topka na forum - rozjechana

Rozjechała się topka forumowa i kolor się zmienił.

Mobilne Google Chrome 68.0.3440.91

Potwierdzam, też miałem zgłaszać ten problem. Nie chodzi o przeglądarki a szerokość ekranu. W moim Galaxy S7 edge w pionie rozjeżdża się, a w poziomie już nie.

U mnie też w pionie, Huawei P10.

Właśnie od paru godzin zastanawiam się czy to problem u mnie czy o co chodzi. Całe forum rozjechane na 3 przeglądarkach.
Problem pojawił się po tym jak forum padło na chwilę i nie dało się poprawnie nawiązać z nim połączenia.

1 polubienie

@tomekb ?
Sprawa dotyczy też desktopu.

1 polubienie

Nie wiem czy to ma związek, ale:

image

2 polubienia

Faktycznie fantastycznie…

1 polubienie

Na mobilnym się rozjechało po części przez przywrócenie się loga z napisem (białe na białym to nie widać).

Po zgłoszeniu, że na iPhone spychany jest przycisk “awatar” logo obcięto do ludka.

Jedynie dziwne, że teraz przycisk nie wychodzi poza ekran a spadają przyciski do nowej linii.


.d-header {
    background-color: #000 !important;
}
.extra-info-wrapper .topic-link {
    color: #fff !important;
}

.extra-info-wrapper .badge-wrapper.bullet span.badge-category {
    color: #adadad !important;
}

tymczasowa podmiana kolorów.

Shift+F5 i po sprawie.

@krystian3w po raz kolejny i ostatni sugeruję, że błędy w naszych systemach nie powinny być naprawiane przez osoby postronne używając Stylusa czy podobnych rozwiązań opartych na customowych stylach clienta.

Przestrzegam także użytkowników, aby do takich “poprawek” podchodzili ostrożnie - mogą powodować nieprzewidziane błędy w przyszłości i/lub wpływać na wydajność serwisu na Twojej maszynie.

Btw - błędy po aktualizacji forum naprawione. Have fun.

1 polubienie

Wywalcie style użytkowników, które nie są dostosowane do nowej wersji forum, bo to tez wprowadza w błąd, a dodatkowo nie działa przełączanie ich z burgera.

1 polubienie

Po wczorajszym update forum i tak nie działała wybierałka customowych styli, na czas rozwiązania problemu customowe style zostały wyłączone.

1 polubienie

Nawet opcje powiadomień nie działają.
Wczoraj chciałem kliknąć śledzenie tematu i nico. Nie działa nawet wyciszenie. Dzisiaj też nie działa:

Śledzenie wskakuje zaznaczone na niebiesko tylko po dodaniu posta. Dobre i tyle…

Za to czat startuje bez animacji, chyba wyłączono ją w ustawieniach pluginu. I jego ikona zmniejszona.

A całe forum muli jak nigdy.

Sprawdzasz bez CSS-a z userstyles.org / freestyler.ws?

Ogólnie to widzę lag przy tworzeniu, edytowaniu, zapisywaniu wiadomości ale to może sprawka CSS-a.

Ja mam “czystą” stronę. Bez żadnych dodatkowych CSSów, styli itp.

Eee tam, tylko wczytuje się kilka sekund każda strona :zzz:

No, 5, do 10 sekund. To chyba nie jest Eee tam.