TOR a legalność i bezpieczeństwo

Mam pytanie. Czy samo przeglądanie forum Onion otwartego przez TOR-a (http://www.dobreprogramy.pl/Nie-taki-To … 15674.html) jest legalne? Może pytanie jest głupie ale bardzo nie chciałbym zadrzeć z prawem. Jeszcze nie otwierałem żadnego tematu a boje się że mogą tam być zdjęcia które zostaną na moim komputerze przez co mogę mieć później problemy. Jak to z tym jest?

Chciałem dodać że nie interesują mnie różne odchyły typu pedofilia, zoofilia i inne ale interesują mnie ludzie i ich psychika i to o czym piszą czyli ta całą czarna strefa.

Skoro masz wątpliwości czy to jest zgodne z prawem i boisz się konsekwencji to po diabła tam się pchasz? Jest tyle przeróżnych, normalnych for a Ty szukasz adrenalinki? Daj sobie spokój, normalny user nie musi się ukrywać za programami typu Tor. Dla mnie takiego typu fora to idiotyzm i miejsce spotkań “psycholi” i przeróżnego “elementu”

Nie ukrywam się specjalnie. Chciałem zobaczyć czym jest TOR. I nie szukam adrenalinki - proszę mnie nie szufladkować. Z tego co wiem samo używanie TOR-a nielegalne nie jest tak jak programów P2P. Wszystko zależy od tego jak je używamy.

Nie udzielam się na tamtym forum ani nie przeglądam materiałów. Już kiedy przeczytałem tytuły to zrobiło mi się gorąco (np. Gwałcenie umierających dzieci w hospicjach). Przypomina mi to trochę program “Pod napięciem” gdzie też były poruszane bulwersujące tematy.

Tak jak napisał cedar , ‘‘normalny user nie musi się ukrywać za programami typu Tor’’.

A co do forum onion, pamiętaj że chodzenie po bagnach wciąga, a jak szukasz sensacji to pozostań raczej przy “Pod napięciem”.

tor zapewnia 99% bezpieczeństwa w sieci. jest bardzo bezpieczny ale i bardzo wolny…

schodzimy z tematu legalności chłopaki,

samo przeglądanie jest legalne, no ale właśnie trafisz na pedofilię i lipa, dość łatwo rozpoznać tematy o treściach pedofilskich…

jak już chcesz poczytać jakieś forum bo interesujesz sie psychologią to są inne “bezpieczniejsze” fora np. 4chan ale też ryje psychikę

Dlatego nic nie otwierałem.