Toreent->jaki najlepszy program

witam, chciałbym się was zapytać jaki możecie polecic program do obsługi torentów , który według was jest jednym z lepszych ??

Na linuksa to Azureus 8)

a co myślicie o ktorrent ??dobrze ściąga?? wygrałem tak że powiem mandrivę discavery 2006, ze stronki mandrivy ściągnąłem torenta, ale ssie mi po 12-16 kb/s :confused: mam neo 256

Przy łączu 256kb/s masz 12 kb/s no to nie masz czym się pochwalić. Ja przy 256kb/s wyciągam po 30KB/s :stuck_out_tongue:

Komuś się jednostki pomyliły :stuck_out_tongue:

nie pomyliły mi się jednostki, przy ściąganiu z neta idzie mi koło 30 kb, ale ściagając te mandrivę discovery idzie 15-23 teraz góra

No może masz racje :), ale klient torrenta podaje zazwyczaj prędkość pobierania (download) w KB/s czyli kilobajtah na sekunde. Jeżeli chcesz mieć w kb/s to trzeba KB/s pomnożyć razy osiem. Czyli jeżeli pobierasz 80kb/s to dziel na 8 czyli wychodz super szybka prędkość downloadu 10KB/s

ps. Czy ja mam w ogóle racje :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

nie masz i mi mącisz w głowie, przy neostradzie 256, maksymalny downald to w granicach 30-32 kb/s a upload 16, nie zmieniaj juz tematu, pytam o dobre programy p2p torenta pod Linuxa

ie7 nie 30-32kb/s tylko 30-32kB/s…czy Ty nie możesz tego zczaić?? :stuck_out_tongue:

ie7 Ciolo nie mąci Ci w głowie tylko chce wytłumaczyć, że się mylisz… i to ty mącisz w głowie innym użytkownikom. To nie jest zmienianie tematu. Poprawianie błędów w rozumowaniu jest zawsze na miejscu.

ja bym powiedział, ze dobry jest BitComet , albo jak już to od razu ściągać z ftp od koleszków :mrgreen: