Torrent i połączenia widmo

yaWUTQb.jpg 

 

Nie działa torrent nie łączy z torrentami (reery, seedy itp) ciągle pusto w panelu i na wielu portach i testach połączeń, jest albo żółty trójkąt albo czerwony x - strefa lub porty albo wszystko razem. Sieć to wi-fi z routerem w sieci blokowej.

sprawdz na Qbitorrent z ciekawosci?

pochodzi z zakresu 62k a połączenie w testach przechodzi normalnie do Vienna T z tym, że port dostaje czerwonego X w testach 

 

Co to Vienna T?

Czesto daemowy internet ma zablokowany protokół utorrent.Niekiedy pomaga włączenie szyfrowania protokołu w utorrencie.

Spróbuj też użyć VPN.

Ewentualnie pobieraj torrenty prze www: https://www.furk.net/ (rejestracja przez facebooka).

Co do przekierowywania portów na ruterze na urządzenia wi-fi to niewiem jak to się robi i czy ogólnie da się zrobić.

Qbittorrent sie wywala 5 min. po uruchomieniu i nie działa wogóle, Vienna T to lokalizacja do testów z rozwijanego menu utorrenta- czerwony x.

Jak odblokować te zablokowane porty?, szyfrowaqnie protokołu włączone, proxy też, ale pobieranie nie działa dalej. Mam Hide Ip ustawione na wszystkie aplikacje, jenak nie mogę dodać tam Torrenta.

W torrencie miałem komunikat brak UPnP, ale jak wszedłem w ustawienia routera to widzę, że jest włączone, więc nie wiem o co z tym chodzi.

Na rzie działa Free Torrent download v.1.0.32 i pobiera dane jako tako bez problemów.- http://www.dvdvideosoft.com/guides/free-torrent-download.htm

 

DkJzhkx.jpg  2mTliMn.jpg

masz firewall windowsowy tylko? wył firewall w routerze? to coś hide IP bym odinstalował i sprawdził. jaki antywir. klikaj na odpowiedz bo pozniej nie widze czy odpowiedziales:)

Firewall  windowsowy jest oczywiście aktywny a reguła torrent w nim to Allow μTorrent network traffic with Edge Traversal, poza tym pusto w regułach. Router wyłączona reguła dot. torrenta tzn. nie mam wpisów jego dotyczących, nie mam okna do dodania aplikacji z PC do zapory routera. Av nie używam aktualnie.

HdZTtXo.jpg  DnUuu2b.jpg