Torrent problem

Mam problem ze ściąganiem torrentów. Korzystałem z BitLord’a. Wszystko było ok, aż tu wczoraj jak chciałem dodać zadanie wyskoczył jakiś błąd i zamknęło mi program. Próbowałem ze 100 razy dodawać różne torrenty i nic. Odinstalowałem BitLord’a i próbowałem chyba z każdym torrent klientem i za każdym razem przy dodawaniu zadania error i zamyka program.

Miał ktoś może podobne problemy ?? Jakaś dobra rada, oprócz “format c:”…??

uTorrent też nie działa?Próbowałeś jakiś inny plik .torrent pobrać i na nim sprawdzić czy działa?

Przinstaluj programy:

Odinstaluj,

Restart komputera,

Przeczyśc rejestr http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567 - opcja rejestr.

Zainstaluj ponownie.

Próbowałem uTorrent, taki błąd:

bladro3.jpg

Próbowałem również czyścić rejestr i nic.

W BitLord standard:

blad2mg2.jpg

Przy okazji tego błędu z BitLord wyskakuje to samo tylko z drwtsn32.exe

Odinstaluj program,

Restart,

Użyj Total Uninstall do całkowitego usunięcia programów.

Usuń pozostałości po programach typu torrent: Menu Start->Wyszukaj ->wpisujesz nazwy wcześniej zainstalowanych programów z rodziny torrent.

Przeczyść rejestr Ccleanerem opcja rejestr ,

Wejdź w rejestr: Menu Start->Uruchom ->wpisujesz regedit - >Edycja->Znajdź, znajdź następny ->wpisujesz torrent , nazwy programów i usuwasz. (Zanim usuniesz zastanów się nad tym wpisem w rejestrze, żeby nie usunąć czegoś ważnego)

Ponownie Ccleanerem czyścisz,

Restart komutera. Powinno pomóc.

Nie pomogło… :confused:

A czy zapora bądź antywir nie blokuje Ci torrenta?

Lub system nie jest zainfekowany? Jeśli masz Avasta to taki(lub podobny) problem z qtorrentem kiedyś u kogoś już występował, nie musi być to jego wina.

próbowałem już dużo torrentów załadować ale nic

próbowałem też z wyłączoną zaporą i też nic

jeszcze spróbuje z tym rejestrem

Daj może logi z HJT i ComboFix, i niech fachowcy od tej roboty je sprawdzą.

viewtopic.php?f=16&t=36654

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.