Torrent

Heh mam problem dziś pierwszy raz ściągnołem coś torrentem, ale mam problem jak to złorzyć w całość bo mam tylko pliki, które się wogóle nie urachamiają? Ściągam azureusem, niema żadnego pliku exe tylko “002,003,004” itp. :o

to chyba ich jeszcze do końca nie sciagneles :slight_smile:

Prawdopodobnie te pliki musisz dopiero wypakować, bo to są tylko części. Jeżeli klikniesz na którąś po prostu ją wypakuj i tyle

Zrób screena tych plików :wink:

to jest zapewne archiwum samorozpakowujace uruchom cos z 1 i sie do konca samo rozpakuje!!

nie, to są normale pliki których nie da się uruchomić a pobrałem to napewno już bo mam 100%, tak miałem kiedyś nawet z jakimś innym plikiem było tak samo, niewiadomo czym to otworzyć poprostu są to normalne pliki, rar to to nie jest.

skąd wiesz?

a niby po co? wystarczy rozszerzenie :wink:

Napewno to nie są archiwa?

Jeśli są, to rozpakój te z nr 00 lub bez nr, te pierwsze. Tam bedzie obraz kóry odczytujesz Alcoholem 120% lub innym programem i wypalasz na CD lub DVD

Zaraz nie wytrzymam :!: Jak Ci kolo mamy pomóc jak nie wiemy jakie to pliki :!: Podaj pełne nazwy tych plików :!: My nie jesteśmy wróżkami :!:

Tylko jeszcze musisz pamiętać, żeby w opcjach folderu wyłączyć ukrywanie rozszerzeń :wink:

A co to jest to coś ??

po ile te pliki zajmują? jeśli zajmują mało to wrzuć którys z plików na jakiś wirtualny serwer, podaj linka i wtedy sie zobaczy o co chodzi !!

może spróbuj połączyć pliki total commanderem, jak nic innego nie działa, ale zalecam napisać conieco więcej o nich, bo nie widomo o co chodzi

ściągnij program winuha ze strony http://www.klaimso%20ft.com/winuha/ moze jest tym spakowane

Jak poda czekolada.001 lub marchewka.001 to coś zmieni? Co do tematu: Masz w ogóle winrara?

:arrow:

  • opcja nr 1.

:arrow:

  • opcja nr 2.

przeczytaj opis torrenta na stronie ( o ile jest ) czasami pisza czym jest spakowane itp

A masz woogle jakis program do rozpakowywania zainstalowany??

np. WINrar??

Jak masz wypakuj wszystkie te pliki naraz do jednego folderu i bedziesz mial caloś filmu :smiley:

ATG proszę o kontakt ze mną na PW celem złożenia wyjaśnień. Do tego czasu wątek zostaje zamknięty :!: