Toshiba A200-1GH + Sterowniki od grafiki

Hejka Posiadam Laptopa Toshiba Satellite A200-1GH z grafiką GeForce Go 7300.

System operacyjny, na którym pracuję to Windows XP 32 bitowy SP3.

Sterowniki pobrałem ze strony producenta Toshiby dedykowane dla mojego modelu.

Ostatnio dostałem w prezencie gierkę Mass Effect.

Gdy zainstalowałem grę, w konfiguracji wyskakuje błąd, że moje sterowniki są za stare (fakt na stronie producenta laptopa znajdują się z 2006 roku) !!

Dlatego pobrałem sterowniki ze strony NiVidii do mojej grafiki. Oto link:

http://www.nvidia.pl/object/geforce_not … ta_pl.html

Niestety, gdy chciałem je zainstalować wyskoczył błąd:

Program instalacyjny NIVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program zakończy pracę.

Czy da radę je jakoś zainstalować??? Ewentualnie gdzie mogę znaleźć świeższe stery do grafiki.

Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

dj.arus

Zobacz ten temat,tam napisałem jak to zrobić i powinno zadziałać także z toją kartą.

Dla laptopów nie ma nowszych. Ale możesz spróbować coś takiego zrobić (nie wiem czy mogę dać link ale co tam;) ):

http://vista.pl/porady/411_instalacja_n … nikow.html

Nie wiem czy zadziała ale spróbwać zawsze możesz.

dj.arus , odinstaluj stare sterowniki, wyczyść rejestr i zainstaluj nowe, napisz dokładnie jaki to błąd, lub daj screen

jak wyczyścić rejestr???

np. programem ccleaner

Aby poprawnie usunąć sterowniki trzeba je najpierw odinstalować z dodaj usuń,potem użyć Driver Sweeper do odinstalowania pozostałości po nich i przeczyścić rejestr np ccleaner i restart kompa,dopiero można instalować nowe stery.

Żeby zainstalować zwykłe stery do laptopa trzeba je najpierw zmodować,a jak to zrobić to linka podałem wyżej.

Dzięki za pomoc! !!

Sterowniki zainstalowałem, niestety moja grafa ich nie pociągnie.

Gdy zainstalowałem stery i zrestartowałem kompa po logu Windowsa pojawił się czarny ekran i przez godzinę nic nie ruszyło.

W trybie awaryjnym musiałem niestety odinstalować nowe stery!! Taki los ludzi, którzy posiadają laptopy - grafy wymienić się nie da! !!

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc! !!