Toshiba A300 1N9 problem z sterownikami do Win7

Witam

Na samym wstępie chcę podziękować za jakąkolwiek pomoc lub nakierowanie mnie na jakiś pomysł odnośnie sterowników do tego modelu, za chwile opiszę o co dokładnie chodzi.

Kupiłem tego laptopa z Vistą dostałem do niego płytę z systemem a na tej płycie już były sterowniki oraz dodatki do laptopa czyli różne bajery toshiby np. sterowniki do kamery, bluetooth, Synaptics, programy do dvd, i program lub sterownik sam nie wiem dokładnie co to jest, ale taki fajny bajer który pozwalał na podświetlenie całego panelu laptopa łącznie z napisem “Satellite”. Wszystko ładnie się komponuje ale tylko z Vista którą dostałem na płycie od Toshiby. Teraz przeszedłem na Win 7. Jeśli chodzi o podstawowe sterowniki to posiadam je ze strony producenta toshiby np sterownik do kamerki lub myszki. Ale bardziej mi zależy na innych bajerach które miałem pod Vista choć by nawet podświetlenie panela laptopa. Czy ktoś ma jakiś pomysł na to żeby wszystkie dodatki z tej płyty którą dostałem, gdzie jest Vista można w jakiś sposób wyodrębnić te dodatki lub jest jakaś strona gdzie to wszystko można pobrać, lub jakiś spis tych dodatków pasujących do Win 7.

Z góry dziękuje jeszcze raz za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

voltimor , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif