Toshiba backup do windowsa 7 , 64 bit


(Maniekok1) #1

Czy będzie możliwość kupna od toshiby programu windows 7 ultimate 64bit z backup i wszystkimi programami tosiby z wersi vista między innymi sterowanie ręką .


(Ptadla) #2

Na 99,9 % nie.

NIe da się kupić wersji OEM systemu (a nie programu) bez kupowania laptopta, i/lub innego sprzętu z którym ten system jest rozprowadzany. Byłoby to wreb licencji Microsoftu.

Po trzecie pisze się backup a nie bakap.

Po czwarte możesz kupić Windowsa 7 jakiego chcesz (tyle, że nie w wersji OEM, bo ten jest możliwy do rozprowadzania tylko z nowym sprzętem) i zainstalować go na komputerze a potem z płytek te programy od Toshiby. Programy z Visty działały u mnie na 7 beta w 100% identyczie jak na Viscie (bo to ten sam system tylko z inną kompozycją i nazwą).


(Hashi) #3

Gwoli ścisłości, jest możliwośc zakupu dodatkowej płyty DVD Recovery Toshiba. Jeśli utraciliśmy płyte lub usuneliśmy partycje Recovery z dysku. Dotyczy to jednak takiego samego systemu jaki mieliśmy preinstalowany.

https://backupmedia.toshiba.eu/landing.aspx

Pzdr.

Tak jak wsponiano wyżej, bez problemu możesz ściągnąć wszystkie potrzebne programy ze strony Toshiby. Potem obraz dysku.


(niezDarek) #4

da się kupić system OEM bez sprzętu i to zupełnie legalnie, pozatym, duża większość, jak nie wszystkie sterowniki Toshiby z Visty chodzą na windows 7 i zapewne będą w finalnej wersji bez problemu działąć.


(Ptadla) #5

Licencie OEM da się kupić z jakąś częścią wymaganą do pracy komputera. Np. pamięcią ram itp., lub jeśli system będzie instalowany na nowym co do piero złożonym komputerze.


(niezDarek) #6

fakt da tylke że 100% tych sprzedawanych z "jakąś" częścią to dedykowane systemy, na dodatek pirackie.


(Ptadla) #7

te z komputronika też? a te z vobisa? a te z innych tego typu sklepów ?