Toshiba - błąd ErrorCode=3 podczas instalacji systemu Vista

Witam

próbowałam zainstalować system Vista na laptopie Toshiba z płytek Recovery

po wyborze języka i wybraniu instalacji systemu bez zachowania plików nastąpił proces kopiowania obrazów

po chwili wyswietlil mi sie komunikat:

One of the services DiskPart uses returned a failure.ErrorCode=3, The system cannot find the path specified.

 

Co zrobić żeby móc zainstalować Windows Vista?

Przed instalacją Vista próbowałam instalować Linux, ale też wywalało błąd.

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Witaj, bozenaa.

 

Czy możesz napisać, jaki błąd “wywalało” podczas instalacji “Linuxa”?

Czy przed instalacją systemu Windows Vista wykonałaś formatowanie dysku twardego?

 

Co ważniejsze - Twoje płyty “Recovery” to płyty z pełnym oprogramowanie Microsoft Windows Vista, czy tylko narzędzia, które pomagają przywrócić system z partycji Recovery?

Jeżeli nie jest to pełny system, musisz liczyć się z tym, że podczas próby instalacji systemu “Linux” doszło do skasowania/uszkodzenia partycji Recovery. Dalsza re-instalacja może nie być możliwa.

 

Pozdrawiam!

Witam

nie pamiętam dokładnie treści komunikatu przy nagrywaniu Linux wiem że był zwrot sd3

Przed instalacją Windows nie wykonywałam formatowania

Recovery to była płyta z pełnym oprogramowaniem Visty nagrana na drugim komputerze

Pozdrawiam

Bożena

Hej,

Ale recovery pochodzi z tego laptopa czy z zupełnie innego?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześc

Płyta recovery pochodzi z zupełnie innego laptopa

Pozdrawiam

Bozena

Hej,

Więc tutaj masz odpowiedź - takie recovery nie będzie działać. Nawet jeśli uda się przywrócić obraz, najpewniej przy ładowaniu systemu uraczy Cię BSOD. O kwestiach zgodności z licencją już wspominać nie będę.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć

Co mogę zrobić by naprawić laptop?

Pozdrawiam

Bożena

najlepiej spróbuj czystej instalacji visty z użyciem klucza spod laptopa. jakiego linuxa instalowałaś? 

Hej,

Oczywiście warto zauważyć, że w takiej sytuacji konieczna będzie aktywacja telefoniczna systemu, gdyż aktywacja via internet będzie zwracać błąd.

Pozdrawiam,

Dimatheus

instalowałam Ubuntu