Toshiba c650/PSC08E-czy musze instalować wszystko

Witam jestem po formacie mojego lapka model w temacie. Laptop nie posiada partycji recovery. I tu mam pytanie czy po instalacji win7 home premium x64 musze instalować wszystkie te sterowniki i oprogramowanie toshiby ze strony http://www.toshiba.pl/innovation/windows7_drivers.jsp?LNG=20&service=CE&selCategory=2&selFamily=2&selSeries=312&selProduct=5384&selShortMod=993&language=32&selOS=30&selType=all&yearupload=&monthupload=&dayupload=&useDate=null&mode=allMachines&search=&action=search&macId=&country=all&page=2 czy wystarczy tylko część. Z oprogramowania toshiby raczej nigdy nie korzystałem i z tego wszystkiego miałem zainstalować tylko chipset, grafikę, dźwięk i kamerke. Czy pozostałe powienieniem instalować czy nie jest to obowiązkowe? Mój net to play Lte.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Instalujesz tylko te, które potrzebujesz.

Nie zaśmiecaj systemu oprogramowaniem toshiby,zainstaluj to co niezbędne,sprawdz -http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/where-is-device-manager

W menadzerze urządzeń prócz ethernetu (z którego nie korzystam z racji tego że mam play lte) nie ma żadnych żółtych wykrzykników mówiących o brakach w sterownikach. Czy w związku z tym moge darować sobie instalacje chipsetu,grafy,dźwięku + oprogramowania toshiby?

Jeśli wydajność tych podzespołów na systemowych sterownikach Cię zadowala to nie widzę problemu. :slight_smile:

Jak system działa stabilnie to ja bym tak zostawił

Dobra dzięki za odpowiedzi. Zobacze czy z czasem nie będzie problemów. Póki co instalne oprogramowanie kamerki i tyle.