Toshiba C660 Po Formacie brak sterowników , gdzie szukać.?

Po sformatowaniu laptopa TOSHIBA <> . Nie działa mi karta sieciowa , opis problemu to brak sterowników wraz z nowym laptopem nie dostałem żadnej płyty ze sterownikami , gdzie można je dostać??? Brak mi również sterowników karty graficznej przez co obsługiwane są tylko standardowe rozdzielczości również brak sterowników, proszę o pomoc .

http://www.toshiba.pl/innovation/downlo … all&page=1

Podaj Model NO. (naklejka pod spodem).

http://www.toshiba.co.uk/innovation/dow … service=UK

Jest wszystko, tylko musisz podać tzw. Short model No. - na nalepce od spodu pierwsza część PART NO.

PART NO. PSCOQE-01G00TPL i co dalej z nim???

Na poczatek zainstaluj sterownik do chipset’u http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/csutil-20120314133850.zip

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenia z żółtym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum, podaj identyfikatory wszystkich urządzeń i ich nazwy).

Mam taki wykrzyknik na kontroler sieci , w ogólnych mam informacje że sterownik tego urządzenia nie jest zainstalowany kod 28

Idfentyfikatory

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_818110EC&REV_01

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_818110EC

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_028000

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_0280

Więcej nie mam wykrzykników , ale nie wiem jeszcze jak nazywa się sterownik do tego aby poprawić parametry graficzne , mam jak wcześniej pisałem tylko dwie opcje rozdzielczości.

Sprawdź ten sterownik do karty sieciowej http://support1.toshiba-tro.de/tools/updates/realtek-wlan/realtek_wlan_win7_2000016L_20110523.zip

Sterownik do karty graficznej Intela http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/display-20120314134234.zip

Dziękuję sterownik do karty sieciowej jest w porządku i do grafiki również. :lol: :lol: