Toshiba Flash Cards - jak to wyłączyć?


(Tewar) #1

Witam,

jak w temacie... Przy starcie systemu ładują się do góry po czym zaraz tam znikają takie małe czarne kwadraty - niby klawisze skrótu, jak sie najedzie kursorem to sie pojawiaja. Nie chcę tego i nie używam, można je jakoś na stałe wyłączyć?

dziekuję za pomoc i pozdrawiam!


(Nowy10) #2

w autostarcie je wyłącz

np. RegCleanerem


(Tewar) #3

Dziekuje bardzo, ale.......nic mi to nie mowi, niestety :slight_smile: poprosze o bardziej szczegółowe instrukcje jesli mozna :slight_smile:


(p@wel) #4

To może zacznij od opisania problemu w sposób bardziej zrozumiały, bo to co napisałeś brzmi trochę jak zagadka :smiley:


(Tewar) #5

Ok, już wyjasniam dokladnie. Przy starcie systemu pojawia sie okno Toshiba Flash Cards - czarne, ktore potem wedruje w gore i chowa sie pod gorna krawedzia ekranu. Kiedy najade kursorem wysuwa sie kilka czarno-przezroczystych kwadratow, ktore jak sie domyslam sa klawiszami skrotu, bo kazdy z nich ma przypisana jakas funkcje. Sek w tym, ze nie korzystam z tego "udogodnienia" i chetnie je wylacze, zeby podczas startu system nie marnowal czasu na ladowanie tego wlasnie czegos. Tylko nie wiem jak to zrobic, zeby juz sie owe Flash cards nie pojawialy :slight_smile:


(p@wel) #6

Czyli jest to aplikacja która uruchamia sie przy starcie systemu.

-Jeżeli możesz dostać sie do opcji programu to sprobuj tam wyłączyć uruchamianie przy starcie.

-Zobacz czy ta aplikacja znajduje sie w "Dodaj/usuń Programy" i odinstaluj ja.

-Lub użyj tego: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1448&t=29 programu (albo innego w tej kategorii)


(majster_jk) #7

start-programy-toshiba-narzędzia-klawisze do symulacji....--i odchaczasz okno wyłącz program do symulacji albo posprawdzaj dodatkowe opcje