Toshiba G900, HTC TyTn II czy jakiś inny porównywalny sprzęt

Ponieważ w być może niedalekiej przyszłości mogę w niespodziewany sposób zmienić telefon (ach to USB w G500), chcę wtedy sprzedać Toshibę G810, którą wtedy pewnie otrzymam i za otrzymaną kwotę kupić jeden z ww. palmofonów. Chyba, że będzie coś lepszego od nich to wtedy się zastanowię (musi mieć fizyczne QWERTY, WM co najmniej 6, Wi-Fi, duży ekran dotykowy, GPS nie wymagam- mam taki na BlueTooth)-. Od razu zaznaczam- nie chcę iPhone’a, żadnej Nokii, ani tym bardziej Sony Ericssona. Znam zalety iPhone’a i uważam go za ciekawe urządzenie, ale przyzwyczaiłem się do WM i chcę przy nim zostać, Nokii nie chcę, bo nie lubię Symbiana, a SE uważam za przereklamowany szmelc i nie chcę nawet o nim słyszeć. Co więc będzie lepsze?

http://www.allegro.pl/item607158734_htc … _cena.html

HTC Touch Pro będzie lepszy bo ma VGA a TyTn2 ma tylko QVGA, niewygodne przy www :wink:

wiem co mówię, miałem M3000 i M5000 i jeśli brać PDA to tylko z rozdzielczością VGA albo większą :slight_smile:

Niestety ten Touch Pro ma simlocka na orange, a ja jestem w Play.

no to poszukaj innego… na allegro i na ebay są przecież :slight_smile:

Mozesz poszukac w wersji dla ery - sprzet sprzedjaja juz bez simlockow lub mozna go sciagnac bez oplat w salonie.

Co do G900 problematyczna w niej moze byc rozdzielczosc - WVGA nie wszytkie programy ja w pelni obsluguja, ale po pojawieniu sie Touch HD coraz wiecej ich sie pojawia. Majac do wyboru toske lub kaisera wybral bym ponownie G900 z uwagi na wysoka jakosc ekranu - obraz jest ostry i wyrazny.

Jeszcze mozesz poczekac na produkty jakie maja sie pojawic na rynku w najblizszm czasie z mobilnymi okienkami na pokladzie.