Toshiba g900 problem

Witam.

od kilku dni posiadam toshibę g900, i mam kilka problemów.

wgrany mam windows mobile 6.0

  1. Nie wiem gdzie w opcjach można znaleźć ustawienia kontrastu(jasności) wyświetlacza.

  2. jak zainstalować programy do tej toshiby, np. Opere mini, mobile gadu i wiele innych. jak to łatwo zrobić??

  3. mam wgraną auto mapę 5.05 i na początku mi chodziła, włączała się bez problemu, ale teraz coś się stało i gdy chcę ją włączyć to wyskakuje komunikat “Nie znaleziono w systemie skórek dla rozdzielczości (CXxCY) 480x800”

  4. gdy korzystam z internetu łącząc się przez GPRS to wszystkie strony działają lecz kiedy wpisze stronke allegro to wyskakuje że połączenie jest źle skonfigurowane.

o co w tym wszystkim chodzi?? proszę o pomoc…

Jeżeli chodzi o podświetlenie to reguluje się je wchodząc do menu Start->Ustawienia->Podświetlenie(zakładka System)->po otworzeniu okienka na zakładce Brightness(ostatniej) znajdziesz suwak do regulacji podświetlenia.

Programy w Toshibie instaluje się na różne sposoby. Albo ściągasz plik instalacyjny z o rozszerzeniu .cab, kopiujesz go na telefon i tam uruchamiasz, bądź do WIN XP ściągasz programik o nazwie ActiveSync produkcji Microsoft i wtedy po ściągnięciu programu, który chcesz zainstalować w telefonie (rozszerzenie .exe) po prostu uruchamiasz go na komputerze przy zainstalowanym ActiveSyncu i podłączonym telefonie i wykonujesz polecenia instalatora.

Co do reszty problemów to nie za bardzo wiem jak ci pomóc, ale zapraszam na stronkę http://pdaclub.pl/, gdzie znajduje się forum poświęcone Toshibie G900.

Hm . . . nie wiem, ale coś z tym moim telefonem chyba jest nie tak, bo jeśli kliknę na tę zakładkę Brightness, to automatycznie wyłączy mi się telefon i ponownie włącza. Czy jeśli zresetuję telefon, czy to może pomoc?

Czy pomoże - nie mam pojęcia. Ale spróbuj wszystkiego. Poczytaj na różnych forach na ten temat. Pytanie: czy próbowałeś zmieniać coś w ROM’ie (Sofcie wewnętrznym) lub w rejestrze telefonu?

Właśnie jestem po resecie i jak na razie ustawienia jasności wyświetlacza działają, nadal jest problem z automapa cały czas ten sam komunikat mi wyświetla. W romie nic nie zmieniałem. Pewnie od nowa będę musiał automapa zainstalować, mam nadzieję, że pomoże. Dzięki za próbę pomocy:)

Też myślę, że reinstalka Automapy pomoże. Powodzenia.

Zastosowałem się do instrukcji jak instalować programy na toshibę g900 w rozszerzeniu .exe a jak mam parę plików np. daje linka do skype proszę o pomoc.Toshibę g900 mam dopiero dwa di i nie wiem jak to zrobić.

Link do skype:

http://htctytn.pl/download/Programy/Int … obile.html