Toshiba L300-11F problem z grami

Zakupiłem sprzęt jak w temacie, zainstalowałem wszystkie niezbędne sterowniki, sprzęt ogólnie działa bardzo dobrze jednak po instalacji jakiejkolwiek nawet starej gry mam problem z opóźnioną reakcją na klawisze, sterując jakimś obiektem puszczam strzałkę w przód a on zasuwa dalej przez kilka sekund. Bardzo proszę o poradę co mam jeszcze doinstalować lub zmienić w konfiguracji Biosu ? Grafika nie przycina się tylko klawiatura działa z opóźnieniem :? .

Wiem że komputer ten nie jest przeznaczony do grania jednak dowiedziałem się że starze gry powinny działać bez problemu.

I jeszcze jedna spraw, komputer zakupiłem w promocji Tesco za 1111 zł cena atrakcyjna lecz producent wypuścił zupełnego golasa bez oprogramowania i sterowników, czy koś się orientuje skąd można pobrać program taki jak Toshiba Face Recognition?

pozdrawiam wszystkich

Wybierz jaki masz system

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … ortMod=700

Jak w środku masz gma x3100 to wiele nie pograsz, karta jest słaba, zmniejsz detale może coś da, lub instaluj najnowsze stery ze strony intela do grafy i chipsetu, ale intele do gier się nie nadają, zamiast lecieć na promocje było trzeba dołożyć z 500 i kupić VBI od Asusa z grafą 8600GS.

Cena z czegoś się bierze, napisz do toshiby czy jest udostępniany do tego modelu.

Dziwi mnie to że grafika działa płynnie i nie tnie się przykładem może być gra Hitman. Problemem jest to uporczywe opóżnienie w reakcji klawiszy.

Toshiba Face Recognition jest dołaczany do tego modelu w wersji z systemem

zobacz w tym

Start=>Programy=>TOSHIBA=>Narzedzia=>Ustawienia dla programu do symulacji klawiszy TOSHIBA

Do 3 grałem na TNT2 M64 Pro 32Mb.

W lepszej wer z systemem, do marketów poszły kastraty.

Mam tylko:

  • Accessibility,

  • Fn-esse,

  • Hotkey Utility,

  • PC Diagnostic Tool,

  • Toshiba Assist,

  • Zooming Utility,

wydaje się ze jakiejś aplikacji mi brakuje.

Znalazłem rozwiązanie !!

Po uruchomieniu zainstalowanej gry otworzyłem Menadrzer zadań / Procesy ,

odszukałem nazwę obrazu odpowiedzialną za uruchomioną grę dalej prawy klik i wybrałem Ustaw priorytet zmieniając na niski.

Sterowanie grą z klawiatury przebiega teraz normalnie czyli mam pełną kontrolę nad obiektem gry.

Zastanawiam się dlaczego problem dotknął tylko mnie, inni użytkownicy Toshiby L300 nie pisali o podobnych problemach, czyżby nikt nie próbował zainstalować jakiejś gry na tym sprzęcie ?

Niestety okazało się że opisany powyże sposób pomaga jednorazowo, to znaczy że przed każdym następnym uruchomieniem gry należy przejść przez zmiane parametrów Nazwy obrazu (obniżenie priorytetu ).

Pytanie do specjalistów, spotkał się ktoś z takim problemem?

Wyłączenie oprogramowania od kamerki pomaga :slight_smile:

Wyłączenie oprogramowania a nawet jego odinstalowanie nie pomaga:P ja mam Toshiba Satellite A200-1ZF i też chciałbym miec Face Recognition:/

Zainstalowałem program i działa tyle że nie widzi kamerki…a jest taka sama jak w serii A300 (Chicony USB2.0 Camera) gdzie oprogramowanie to jest dodawane przy zakupie laptopa. Wie ktoś jak to zrobić?