Toshiba nb520 brak sterowników

Hej.

Miałem problem z kompem, komputer normalnie działał, nagle się wyłączył, gdy go włączyłem to na ekranie pojawił się teks:

Uruchamianie systemu nie powiodło się. Przyczyną może być niedawna zmiana sprzętu lub oprogramowania.

Jeżeli pliki systemu Windows 7 zostały uszkodzone lub niepoprawnie skonfigurowane, narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia może pomóc w zdiagnozowaniu lub rozwiązaniu problemu. Jeśli podczas uruchomienia wystąpiła przerwa w zasilaniu, wybierz opcję uruchom system Windows normalnie.

  • uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania (zalecane)

  • uruchom system normalnie

Gdy wybierałem pierwszą opcję system nie mógł znaleźć rozwiązania, gdy kliknąłem na drugą opcję to komputer się restartował i znów pojawiało się to samo.

Wyczytałem tu na forum że trzeba wgrać od nowa windowsa, tak zrobiłem. I tu mam problem, bo przez tą instalację pokasowały mi się sterowniki (chyba).

Komputer nie wyszukuje mi karty sieciowej, kamerki i żadnych innych urządzeń. Próbowałem to komputera już wgrać 4 sterowniki od wifi ale to nic nie daje, aby połączyć się z internetem.

Błagam, pomocy :frowning:

Dodane 11.10.2012 (Cz) 16:12

Kontrolka od wifi w netbooku ciągle pali się na czerwono…

Jeśli mam napisać więcej informacji to proszę pisać co konkretnie

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

sterowniki są tutaj http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE

Próbowałem z tej stronki, pobrałem sterowniki z tej strony, ale nic się nie zmieniło

pozostaje ci użyć

identyfikatorów sprzętu(poradnik tutaj zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html)