Toshiba notebook registration reminder - co to jest?

po zaladowaniu visty zawsze pojawia mi sie komunikat ze "program toshiba notebook registration reminder przestal działać (…) nastapi jego zamkniecie // co z tym zrobic

mam jakas aplikacje TRDCReminder , ale w ogole nie moge jej odpalic , nie wiem czy to to

nie rejestrowalem gwarancji kompa do tej pory

To to :wink:

Poszukaj tego narzędzia w dodaj i usuń programy i odinstaluj. Jeśli go tam nie znajdziesz to wyłącz z autostartu.

To jest przypominacz o rejestracji w systemie wsparcia Toshiby. Jezeli się już zarejestrowałes to możesz to bez problemu odinstalować, a jak sie nie da to wyłączyc z autostartu.

konieczna jest ta rejestracja ? przeciez w kazdej chwili mozna to zrobic

TA APLIKACJA TRDC zajmuje 323 kb , klikam na to i nie działa

niby ma przypominac , a ja mam konkretny komunikat ze nie dziala poprawnie i jest znim problem

W moim przypadku rejestracja notebooka przedłużała gwarancję na niektóre komponenty o jeden rok, jednak z tego co wiem, to już Toshiba wycofała się z tej praktyki. Przeczytaj swoją kartę gwarancyjną, tam powinno być napisane, czy należy się rejestrować.

toshiba notebook registration reminder a to jest samo co TRDCReminder ?

niby komunikat ze program jak w tytule nie działa, ale jak wpisuje w TNRR wyszkukiwanie to czegos takiego nie ma.

TRDCReminder z kolei w ogole nie dziala jak klikam na to i próbuje to otworzyc.

usuwac to TRDC ?

GWarancje to ja mam w EURO podbita

Dodane 12.12.2009 (So) 9:47

mimo wszystko srobowałem zarejestrowac laptopa. od nowosći na pulpicie mialem specjalna ikonke - rejestracja gwarancji firmy toshiba - klikam akceptuje warunki i pojawia sie problem jak w temacie

program toshiba notebook registration reminder przestal dzialas i nastepuje zamykanie

nie wiem co robic bo rejestracja gwarancji nie jest mozliwa przez to, a ten komunikat i zwiazana z nim operacja caly czas sie pojawia przy autostarcie