Toshiba problem z WIFI

Mam problem.Otóż mam laptopa Toshiba A300 1LT z Systemem Windows Vista.I mam problem bo nie wiem jak mogę się połączyć na nim do routera albo jak wyszukać WIFI?? Bo bardzo pilnie potrzebuje się połączyć ale nie udaje się nic znaleźć pomoże ktoś??

Start > Połacz z . Wybierasz z listy pokaż “wszystkie” wybierasz sieć i klikasz “połącz” (jeśli masz hasło to jest wpisujesz do sieci WiFi).

Jeśli dalej nie widzisz sieci, sprawdź czy masz przełącznik WiFi przełącznony na pozycję “on”.

patrykss12 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Niestety nic nie dało…

nazwa tematu zmieniona.

masz zainstalowane stery do sieciowej? a może karta sieciowa nie jest włączona w COMPAQ miałem klawisz Fn z opcją klawiszy funkcjionalnych i jednym z nich włączało się karte sieciową

Patrykss12 powiedz mi jaki masz rysunek na klawiszu F8? Czy ten rysunek przypomina antenę z falami?

Na F8 mam symbol WIFI a wszystkie stery są zainstalowane nie miałem płyty były na dysku z systemem…

Upewnij się czy w “Zarządzanie połączeniami sieciowymi” (w “centrum sieci i udostępniania” - w panelu sterowania, po lewej stronie jest odnośnik) czy jest włączona karta - jak tak to daj diagnozuj (warto zerknąć co MS proponuje), sprawdź router czy nie ma blokowania MAC`ków.

P.S.

Tosia ma program do sieci chyba

Connectivity Doctor lub ConfigFree

sprawdź sobie nim co ci pokazuje.

AhA

nie zapomnij włączyć przycisku na obudowie odpowiadającego za uruchomienie się WiFi bo z czymś takim się spotkałem i był płacz i lament że wifi nie działa bądź nie ma (najczęściej w tosiach to na przednim panelu w okolicach wejścia na słuchawki/mikrofon bądź lekko poniżej).

Spróbuj tak:

Z wciśniętym klawiszem “FN” kliknij na “F8” i używająć tego klawisza (“F8”) najedź na symbol WiFi i puść oba klawisze.