TOSHIBA Recovery Disc Creator

Witam. Kupiłem sobie niedawno laptopa firmy Toshiba i nie był dolączony do niego system windows Vista tylko był już na dysku twardym w laptopie. Na pulpicie jest program TOSHIBA Recovery Disc Creator przy pomocy niego wypaliłem płytę z danymi.

1.Prosiłbym o wyjaśnienia co znajduje sie na tej płycie i instrukcje (kolejność działań) jak potem mogę od nowa zainstalować bądz przywócić system do stanu początkowego czyli do momentu bez zainstalowanych programów taki jak za pierwszym razem uruchomiłem Viste na laptopie.

2.Po co jest ten folder HDDRecovery na dysku E i czy można tekże z tego dysku przywrócić system to stanu początkowego???

3.Czy można zmienić litery dysków w Viście? bo drugi dysk ma litere E a chciałbym żeby miał D a napęd F a chiałbym żeby miał E.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje za wyjaśnienia:)

  1. Na płycie znajduje się obraz systemu Windows Vista. Całą instrukcję przywracania instalacji Visty masz w instrukcji obsługi dołączonej do komputera - wiem, bo sam mam Toshibę i czytałem instrukcję

  2. Druga partycja zawiera właśnie obraz systemu Windows Vista, i to właśnie ten obraz nagrałeś na płytę DVD przy pomocy TOSHIBA Recovery Disc Creator (ja dodatkowo wywaliłem tę partycję oraz ukrytą partycję WinRE i na wolnej przestrzeni zainstalowałem sobie Linuxa (dla pewności mam 2 płytki Recovery :smiley: )

  3. Można jak w każdym Windowsie. Z resztą wystarczyło poszukać w Google -> http://www.pctips.pl/news/81751.html