Toshiba SAT A200-1SN - problem kartą dźwiękową

Przeinstalowałem komputer z systemu vista na xp pro i pojawił się jeden drobny problemik.

Po zainstalowaniu sterowników do karty dźwiękowej dalej nie ma dźwięku… W menadrzeże urządzeń wyświetla ,że all right gorzej jak sprawdzimy właściwości dźwięku i urządzeń audio - tam pokazuje ,że nie ma urządzenia do obsługi audio. Macie może jakąś rade na to ?

Poniżej screeny ,które mogą się przydać

problemjf4.jpg

jak widzimy nie możemy nawet usunąć sterowników starych (w każdym te same opcje jak na screenie)

twój problem z dźwiękiem polega na tym że zainstalowałeś nieodpowiednie sterowniki do swojej karty dźwiękowej. Sterowniki zostały zainstalowane poprawnie ale są tylko plikami zaśmiecającymi dysk . Poszukaj innych sterowników.

Nie wiem jak w tym przypadku, ale np. w HP 530 przed zainstalowaniem sterowników do karty dźwiękowej konieczne jest zainstalowanie “Sterownika wysokiej jakości audio dla Microsoft Universal Audio Architecture (UAA)” (do pobrania ze strony producenta razem ze sterownikami audio). Miałem identyczne objawy: sterowniki (prawidłowe zresztą) zainstalowane poprawnie ale audio nie funkcjonowało a w menedżerze urządzeń pozostawało jedno nieznane urządzenie. Zainstalowanie obu sterowników we właściwej kolejności zakończyło się pełnym sukcesem.

:roll:

to jak teraz mam je odinstalować ?

dobra dałem sobie jakoś rade z tym. kwestia zainstalowania sterowników w odpowiedniej kolejności