Toshiba Sat L40-139 CM520 WiFi Atheros 5007 Vista. Nie łączy

Posiadam notebook jak w temacie. Widzi sieci WiFi ale nie łączy się z APointem. Po zainstalowaniu Win XP - wszystko działa. Najnowszy sterownik ze strony

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE

jest identyczny jak dostarczony w preinstalowanym Windowsie Vista Home Premium PL. Jego zmiana nie pomaga. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym ?

Chcę ustalić czy winne są sterowniki/system czy sprzęt. Nie sądzę aby Toshiba nie dała odpowiednich sterowników. W takim razie dlaczego bez problemów działa pod XP ?

Szkolne błędy typu - wyłączona sieciowka (sprzętowo/programowo) wykluczone. Vista instalowana defaultowo z oryginalnego DVD.

Komp kupiony w PL, AP także w PL od autoryzowanych dystrybutorów (kanały europejskie).

Inny notebook (HP) z podobną vistą i podobnie skonfigurowanym połączeniem WiFi łączy się z tym samym AP i działa normalnie.

Pozdr.

fhs

email: fhs11@o2.pl

trudno napisać czego to może być wina, jakie zabezpieczenia - uwierzytelnienie masz na AP ?? spróbuj je wyłączyć na chwilę i ponów próbę łączenia.

To byłby prosty błąd, zresztą nie zalogowałbym się wówczas ani na XP ani drugim notebookiem Wszystkie “dodatki” na AP są wyłączone. Oczywiście wył/wł AP…

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 17:37

Na początku listopada Toshiba wypuściła nowe drivery do WiFi, dostępne są na stronie - link wyżej - Toshiby.

Wszystko już działa tak jak powinno.