TOSHIBA SATELITTE A-300-brak WIFI po formacie

Jak w temacie. Wiem ze wifi napewno działa ale brakuje programu który tym steruje. W Viscie było takie kółko (radar) gdzie wyswietlało dostepne sieci, myslę że to program Toshiby ale nigdzie nie moge go poszukac. Możliwe ze gogluje ze złym zapytaniem a odpowiedz jest banalna. Proszę zajrzyjcie do swoich laptopów i sprawdzcie jaki program steruje WIFI. W menadżerze mam wszystkie sterowniki prawidłowo pobrane i myślę że aktualne gdyż wszystko działa oprócz radiówki. Z góry dziekuje. :slight_smile:

Wi-Fi powinien sterować Windows 7. Zależy o jakie sterowanie Ci chodzi. Z tego co się orientuję to na Viście był programik ConfigFree.

Mam wrażenie że ty miałeś gadżet pulpitu który robił to co piszesz :slight_smile:

Nie, nie, nie miałem żadnego gadżetu. Jezeli wpisze w wyszukaj WIFI nie wyswietla się żadna opcja , to o czyms swiadczy-brak programu. Nawet przesuwajac guzik po lewej od bluta za czasow visty włączało tez sie WIFI a teraz tylko blut. Mysle ze potrzebny jest tylko ten program Toshiby. Kto ma Viste nie sprawdzi .

Ściągnij ze strony Toshiby sterownik do WiFi i po sprawie.

Nie potrzebujesz żadnego Config Free.

Sterownik sciagniety po raz kolejny i co dalej ? Jestem w zasiegu sieci wifi a laptop nie reaguje. Jak mam to wlączyc by odszukal dostepne sieci ?

To szukaj w ustawieniach sieci. Sprawdź czy kartę masz włączoną.

Problem rozwiazany. Jednak to ten program o który mi chodziło ConfigFree ! Teraz łapie WI-FI i jest tak jak powinno byc =D>

Widocznie program Toshiby jest sam w sobie jakim wspomagającym sterownikiem. POZDRAWIAM

Dzwine, bo ja bez ConfigFree mam Wi-Fi.