Toshiba Satellite a200-1ae sterowniki pod W7

Witam, poszukuje sterowników pod Toshiba Satellite a200-1ae pod w7. Na stronie Toshiby nie znalazłem, ponieważ modele laptopow zaczynają się dopiero od a300… znalazłem kilka ale pod 32bit… jesteście w stanie mi pomóc?

Co można zrobić?

  1. Można spróbować zainstalować sterowniki 32-bitowe, np. w trybie zgodności.

Prawy przycisk myszy na plik sterownika - Właściwości - karta Zgodność

  1. Można poszukać sterowników w Windows Update

  2. Można sprawdzić identyfikator urządzenia, np. poprzez HWiNFO i poszukać sterowników na stronie devid.info

Daj znać o rezultatach.

Pozdrawiam.

pobrałem HWiNFO, nastepnie http://www.devid.info/en/p277737/NVIDIA+GeForce+Go+7300 niby się zainstalowało, ale po restarcie systemu w Menadżerze urządzeń nadal jest tylko “Standardowa karta graficzna zgodna z VGA”

Do pozostałych komponentów zainstalowałeś sterowniki? Sprawdź też Windows Update.

Bardzo ważna jest kolejność instalacji sterowników w ten sposób, że najpierw instalujemy sterowniki do chipsetu, do grafiki, a potem do reszty podzespołów, czyli sprzętu sieciowego itp. Trzeba uważać na sterowniki do kart sieciowych. Bo przykładowo sterowniki do karty Wi-Fi nie zainstalują się wszystkie, tylko jeden. Chodzi o to, że dany model laptopa jest zapewne produkowany też z kartami bezprzewodowymi (Wi-Fi) firm Broadcom, Realtek i Atheros. W związku z tym jeżeli posiadamy przykładowo model z kartą Wi-Fi Atheros, to sterowniki dedykowane kartom Wi-Fi Broadcom i Realtek nie zainstalują się. Bo po prostu nie mają do czego.