Toshiba satellite A200-1MD dysk instalacyjny w kompie

witam.

potrzebuje Waszej pomocy jak zrobic dysk instalacyjny. kupilem komputer z windowsem Vista home premium ale nie dostalem do niego plyty instalacyjnej. znajomy mi kiedys wspomnial ze jest mozliwosc nagrania takiej kopii systemu ale niestety nie ogarniam za bardzo jak to zrobic. mozecie mnie jakos przeprowadzic przez ten proces??

czy nie jest to problemem ze teraz mam troche zavirusowany komputer?? po kupieniu nie myslalem o tym ze bede musial robic formata. polak madry po szkodzie.

z gory dzieki za pomoc

Jeśli chcesz walczyć z infekcją:

Pobierz: OTL i GMER

Instrukcja: otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Jeśli posiadasz emulatory wirtualnych napędów (DAEMON Tools itp) przed uruchomieniem GMER’a zastosuj się do tego: http://www.fixitpc.pl/index.php?/forum-38/announcement-2-wazne-oprogramowanie-emulujace-napedy/

Co do systemu zobacz na płytach ze sterownikami dołączonymi do laptopa.

A komputer nie miał dołączonej książeczki zatytułowanej “Instrukcja obsługi”? Tam powinno być wyjaśnione, jak przywrócić system do stanu fabrycznego - jest albo partycja recovery, albo dołączone płyty z obrazem systemu.

w sumie szczerze mowiac gdybym mial ta ksiazeczke to czy zawracalbym Wam glowe?? chyba nie.