Toshiba Satellite C50DA wolny internet

Mam laptopa Toshiba Satellite C50D-A 133 http://www.toshiba.pl/laptops/satellite/satellite-c50-a/satellite-c50d-a-133/ -  Windows 8.1 x64 i mimo że mam internet 30 Megabitów jakikolwiek tester prędkości wskazuje że komputer wyciąga max 6-8 Megabitów przy pobieraniu, ma ktoś pomysł czemu tak mało, co go może blokować?

Poniżej logi OTL

http://wklej.org/id/1236688/ - OTL

http://wklej.org/id/1236689/ - Extras

Witam,

 

jak łączysz laptopa z internetem przez wifi czy po kablu , jeżeli wifi spróbuj podłączyć laptopa do routera za pomocą kabla czy   podaj model routera od kiedy transfer internetu spadł . kontaktowałeś sie z dostawcą internetu

Laptop  był podłączany zarówno poprzez WIFI jak i kabel, nie jest to raczej wina łącza bo internet na innych urządzeniach działa jak trzeba.

http://www.speedtest.pl/test/76639083 tutaj jest wynik Speedtest z komputera stacjonarnego.

Mam podobny model C50D-A-10U i miałem podobny problem, na speedteście śmigał pełną mocą a w przeglądarce nie potrafił uruchomić prostej gierki. Walczyłem z tym tydzień, zmieniałem systemy, przeglądarki, sterowniki, aż rozgryzłem to. Miałem zainstalowanego Avasta który pożerał do 60% zasobów podczas otwierania strony. Wywaliłem go i problem zniknął :slight_smile: