Toshiba Satellite C660

Witam serdecznie! Postanowilem załozyc nowy temat gdyz mam duzy problem ze swoim laptopem i chcialbym sie dowiedziec co z tym fantem zrobic. Mianowicie. C660 posiadam od poltora roku, mam jeszcze wazna gwarancje na ponad rok. Od niedawna zaczely dziac sie mi dziwne rzeczy z laptopem. Pewnego razu wlaczylem sobie film online, na poczatku bylo spoko. po 30minutach laptop zaczal wariowac… Cooler od procka tak sie krecil ze o malo laptop nie zaczal sie unosic, po czym kom sie wylaczyl. Tak zdazylo sie mi kilka razy. touchpada nie dotkne, bo czaasem jest taka temperatura ze az pazy w palec(dziwie sie ze nie stopila sie obudowa) z wentylatora wydobywa sie normalnie zar i wiatrak nie moze sobie poradzic z chlodzeniem! Ciagle przegrzewanie sie i sporadyczne wylacza sie samoczynnie. Co zrobic? slac go na gwarancje czy wina lezy po stronie biosa czy stereownikow?

rone , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Po pierwsze jeżeli jest na gwarancji jeszcze, to rozważyłbym opcję oddania go do serwisu, w razie jakieś konkretnej usterki, to naprawią ci to za darmo.

Po drugie być może laptop jest zanieczyszczony w środku kurzem i stąd efekty przegrzewania.

Hej,

Laptop ewidentnie się przegrzewa. Jeśli jest na gwarancji, oddawaj go - niech go przeczyszczą. Bardzo prawdopodobne, że jest dość mocno w środku zabrudzony, więc czyszczenie sprężonym powietrzem może nie dać zupełnie nic. Może się okazać, że konieczna będzie wymiana pasty termoprzewodzącej, ale tym zajmie się już serwis.

Pozdrawiam,

Dimatheus