Toshiba satellite l670 wybór baterii?

Witam. Posiadam laptopa Toshiba satellite l670 od blisko 2 lat.

Bateria swoje już przeszła i z 4800mAh zostało 3500mAh…

I tutaj proźba do was. Czy byli byście w stanie znaleźć jak największą pojemnościowo baterie, która bedzie pasowała do tego laptopa? 5200mAh mnie nie urządza… Chciał bym coś jeszcze większego. Nie wiem, czy takich produktów nie ma czy ja nie potrafie ich znaleźć… Moze sie wydawac ze to pojemna bateria, ale laptop ma 17.3cala i wysoką rozdzielczość (1600x1200) i ekran swoje prądu je…

Ewentualnie jeżeli znacie, to prosił bym o podanie sposobów na “reanimacje” zuzytej baterii bo też takowa posiadam ( wytrzymuje około 3-5 minut )…

Pozdrawiam i oczekuje na informacje!

Sebastian.

5,2 Ah to najwięcej ile idzie upakować, bo nie widziałem do tego modelu więcej niż ta granica. Chyba że trafi się 7 Ah, ale nie wiem gdzie by to upchali. Jest jeszcze bateria większa od oryginału i ma już 10,4 Ah, ale to koszt około 350 zł, 7,8 Ah to już około 280 zł, ale każda ta z powyżej 5,2 Ah to jest większa od oryginału. Co do regeneracji to jest sposób z zamrażaniem baterii i ładowaniem po odpowiednim czasie, ale nie raz albo nic to nie daje, albo po prostu bateria już nie wstaje.