Toshiba Satellite P200 - Problem z otwieraniem płyt CD


(Uzi123) #1

Mam problem z komputerem Toshiba Satellite P200 (napęd MATSHITA DVD-RAM UJ-850S ATA Device) z zainstalowanym systemem MS Vista.

System wyświetla, ze wszystkie urządzenia działają poprawnie, ale:

po włożeniu płyty do napędu tylko niektóre z płyt są odtwarzane (tak się składa że nie są odtwarzane płyty oryginalne, tylko te które zostały nagrane na komputerze PC). Może ktoś z Was miał podobny problem? Czy wina leży po stronie Hardware (komputer ma 7miesięcy i jest na gwarancji więc w takiej opcji oddam go do serwisu) czy może jest to jakiś problem z systemem operacyjnym/oprogramowaniem?

(Dodam tylko, że działającymi płytami są zarówno płyty CD-R i DVD-R z danymi, natomiast nie odtwarzane CD to zarówno te orginalne z oprogramowaniem jak i z muzyką)


(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Uzi123) #3

asterisk ,

Czy teraz moderator teraz już akceptuje tytuł, a jak nie to niech będzie uprzejmy i poda jaki powiennien być, bo wydaje mis się, że jest aż nadto sugestywny i jasny.

Swoją drogą proponowany tytuł jako najrozsądniejszy "XFree86 4.1 na grafice Fooware z chipsetem MV1004 - znikający kursor". nie mieści się w polu tytułu na tym forum i jest automatycznie obcinany :frowning:

Dalej czekam na jakieś pomysły, co może być powodem problemu i jak go rozwiązać albo jakiekolwiek sugestie.