Toshiba Satellite P505D sterowniki grafiki

Witam.

Mam laptopa Toshiba Satellite P505D. Miałem na nim Windowsa 7. Teraz zainstalowałem Viste 32. Po zainstalowaniu nie widać jaka jest karta graficzna, ani w dxdiag ani w jakimkolwiek programie (everest, cpu-z). W gpu-z jest napisane, że GPU nosi nazwę RS880M, ale to chyba nie model karty graficznej. Nie wiem, nie znam się na laptopach ;p

Poproszę o szybką odpowiedź, bardzo potrzebne mi są te sterowniki do grafiki.

Pobierz HWiNFO32 i zainstaluj. Uruchom program. Masz wszystkie potrzebne informacje o sprzęcie.

Więc z tego co tam wyczytałem to Mobility Radeon HD4200.

I gdzie teraz znaleźć dobre sterowniki do tego laptopa, do tej wersji karty ?

Już raz pobierałem do HD4200, bo tak myślałem, że to to. Ale na nic to nie dało ![;

Spróbuj ręcznie zainstalować sterowniki z tej paczki

Rozpakować archiwum ZIP oraz plik EXE (programem 7-Zip) następnie musisz ręcznie zaktualizować sterownik grafiki wskazując folder:

...\8.634.1WHQL\Packages\Drivers\Display\W7_INF\

Można by jaśniej ?

To znaczy, mam zainstalować pliki do …\8.634.1WHQL\Packages\Drivers\Display\W7_INF\ tak ?

Ale co przed tymi kropkami ?

Program files\8.634.1WHQL… ?

Archiwum z pliku EXE ma określoną nazwę i masz w nim poszukać tej lokalizacji:

*NAZWA_FOLDERU_DO_KTÓREGO_ROZPAKUJESZ_ARCHIWUM\8.634.1WHQL\Packages\Drivers\Display\W7_INF*

Znalazłem ten folder, mam tam dwa małe pliczki .exe, które nie chcą się zainstalować…

Edit.

Dzięki wielkie za pomoc, ale pomogła instalacja czegoś o nazwie “AMD Catalyst™ 12.2 Pre-Certified Driver”, czyli chyba zwykłego CCC ;D