Toshiba Satellite

Witam,

Chciałbym zrobić format kompa. Zabrałem się za utworzenie Recovery Disc jednakże wyskakuje mi błąd iż system nie znalazł :

  1. Disk driver information

  2. Target partition

  3. HDD Recovery Area, TRDC can not be launched

Przez F8 podczas włączania się lapka nie można, gdyż system uruchamia się normalnie.

Prosiłbym o jakieś porady :slight_smile:

Daruj sobie taką formę formatowania… Zamiast robić recovery disc ściągnij z internetu Windowsa Viste 32/64 bit ze zintegrowanym SP2. Zrób normalnie tradycyjnie format i po zainstalowaniu aktywujesz system na kluczu z naklejki. (klucz od spodu laptopa) Sterowniki ściągasz ze strony Toshiba albo bezpośrednio od każdego z producentów. Jednak radze to zrobić przed formatem. To tyle na razie w sprawie formatu.

Ok. Wchodzę na ta stronę http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE wszystko uzupełniam tak jak należy. Po czym pojawia mi się masa sterowników. Domyślam się, że muszę zassać wszystkie, które się tam znajdują osobno ? Nie ma jakiejś jednej paczki ??

Wystarczy, że ściągniesz sterowniki do kilku podstawowych rzeczy. (Bluetooth, VGA, Dzwięk, Internet)

Podaj jaki masz model i na jaka wersje visty szukasz to powiem ci dokładnie co ściągnąć.