Toshiba Staellite l670 Grafika INtel

Witam … Nie było mnie tu jakiś czas … powracam do was z zapytaniem… Mam lapka Toshiba satellite l670 … Wrzucony jest na niego teraz windows 7 … Zainstalowane sterowniki do karty graficznej radeon hd 5650 … Jednakże lapek jest wyposażony w procesor intel i3-380m , z którym jest zintegrowany układ graficzny . Pobrałem sobie więc sterowniki do tegoż układy z oficjalnej strony … wszystkie sterowniki z tamtad działają… poza Tym … Wgl nie dopuszcza do instalacji … chciał bym miec do wyboru na której karcie lapek ma aktualnie pracować bo radeon wydziela Ciepełko i wiatraczek drazniąco sie włacza co jakies 30 sekund aby pokręcić się przez kolejne 10… Otóz pytanie do was . czy jest możliwość zainstalowania i uruchomienia tejże karty ? Sterowniki tak samo nie chciały sie zainstalować nawet bez zainstalowanych sterowników ati . ;/ Wgl nie włacza sie instalator … Prosze o jakąś porade … może macie jakieś ciekawe pomysły ? #-o

Pozdrawiam… Sebastian

W Biosie jest aktywna ta karta?

Pewnie jest ustawione, że ma wyłącznie z wydajnej korzystać i Intela nawet nie pokazuje w managerze.