Toshibe Satellite L650-1NU - uruchomienie przez klaw. POWER

Mam Toshibe Satellite L650-1NU z windowsem 7 x64 home premium i biosem Insyde H20 Rev. 3.5. Chciałbym przez jakiś czas używać lapka jako komputer stacjonarny. Monitor, mysz i klawiature już mam i działa prawie wszystko poza jedną rzeczą. Lapek będzie usytuowany w takim miejscu że niewygodnie będzie za kazdym razem wyciągać go żeby nacisnąć przycisk zasilania znajdujący się pod pokrywą. Chciałbym żeby podpięta klawiatura na usb umożliwiła włączenie komputera (narazie mam taką bez przycisku power i zastanawiam się nad kupnem). W biosie niestety znalazłem tylko takie ustawienie - Wake on Keybord i działa ono ale tylko w stanie uśpienia.

Podsumowując, czy jak kupie klawiature z przyciskiem POWER i podepne ją do laptopa na usb i laptop będzie miał zamkniętą klape oraz będzie wyłączony to czy takim przyciskiem power uruchomie laptopa?

Jeśli nie będzie to działać, to może jest jakiś inny sposób? Wymiana biosu oraz rozwiązania “elektroniczne” odpadają.

Jeśli nie ma ustawień w BIOSie to prawdopodobnie go nie odpalisz z klawiatury. Miałem konfigurowalny w BIOSie tzw. HotKey do odpalania komputera - wprawdzie na stacjonarnym ale jednak był. W nowym takiego czegoś nie mam i niestety jedyne czym mogę odpalić to przyciskiem Power na obudowie, nawet gdy jest w stanie uśpienia.