Total Commander 8.51a - konfiguracja okien

(Djzon) #1

Total Commander 8.51a - jak skonfigurować.

Chcę mieć podobnie jak w Explorer.

Z lewej strony WSZYSTKIE ikonki dysków(NA WIERZCHU) a z prawej foldery...

Nie podoba mi się wygląd Total Commandera - zwłaszcza, że nie potrzebuję 2 okien i za każdym razem wybierać litery dysku jak mó głbym je mieć wszystkie na wierzchu

(fiesta) #2

Widok, Osobne drzewo, (Jedno dla obu paneli), a prawy panel ukryj sobie przeciągając go do prawej krawędzi okna.

(Djzon) #3

fiesta - po pierwsze po wybraniu

• pokazuje ikony folderow a powinno pokazać ikony dysków… Powinno odróżniać ikony każdego z  elementów

Po drugie to żadne rozwiązanie skoro po ponownym uruchomieniu wraca na swoje położenie…

(Marekdm) #4

Po drugie to żadne rozwiązanie skoro po ponownym uruchomieniu wraca na swoje położenie…

Cytat

a dlaczego nie można zapisać pozycji okna - ta opcja też się nie podoba?

(Djzon) #5

Wszystko trzeba ustawiać, zapisywac, konfigurować itd… Nie można inaczej ?

Ciekawy jestem jak mam zapisać, gdzie, co i jak… Nie jestem wszystko-wiedzący…

(fiesta) #6

Konfiguracja, Zapisz pozycję okna

Za to jesteś wygodny i leniwy,  bo z  byle pierdułą latasz na forum i wyręczasz się innymi userami, zamiast poświęcić parę chwil na zapoznanie się  z opcjami  i konfigurację programu zgodnie ze swoimi potrzebami.

BTW skoro Total Commander ci  tak  nie  leży (kolejny wątek z podstawową konfiguracją tego softu), to jaki problem zmienić mendżera plików na taki  który ci  będzie pasował, a możliwości naprawdę cała masa:

http://www.dobreprogramy.pl/Menedzery-plikow,Programy,Windows,49.html

(Djzon) #7

Teraz już wiem. Jedno słowo i zapamiętałem.

Bez mnozenia tematów. Jakiego należy użyć "Tool’(narzędzia) aby indeksował zawartość wyszukiwania w TC (aby przyspieszyć szukanie np. zdjęć według pix na pix)