Total Commander a ilość dni pozosałych testowania

Jakiś czas temu zainstalowałam TC. Jak wiadomo jest to w pełni funkcjonalna wersja jednak po okresie próbnym 30 dni należy ją odinstalować bądź zakupić - ot taki wymóg licencyjny. Przymierzam się do jego zakupu jednak wypłatę mam dopiero za 2 tygodnie wtedy sobie sama obliczę ilość dni pozostałych na użytkowanie. W związku z czym jak sprawdzić w systemie ile mi jeszcze pozostało dni na testowanie TC ewentualnie czy da się sprawdzić kiedy go zainstalowałam? Bo nie wiem czy mogę jeszcze legalnie go używać czy już jestem traktowana jako pirat.

Licencja na Total Commandera jest dożywotnia więc nie masz co odliczać.

A jeśli chcesz wiedzieć kiedy program był instalowany, wystarczy jak najedziesz na jego ikonkę i w dymku powinna pojawić się data jego instalacji.

Koleżanka raczej ma na myśli jak sprawdzić ile dni pozostało do końca darmowego testowania programu, gdyż z tego co rozumiem, wypłatę dostanie prawdopodobnie 2 tygodnie, po zakończeniu darmowego licencjonowania.

Żeby nie łamać licencji, moim zdaniem, można po prostu na te 2 tygodnie odinstalować program.

Pozdrawiam!

Lub nie używać :wink:

Use of this software after the trial period of one month is in violation of international Copyright law! It is also unfair to the author, who has spent hundreds of hours developing this program

źródło - http://totalcmd.pl/faq/9

Dokładnie pisze o używaniu a nie posiadaniu zainstalowanego programu, więc spokojnie można go aktywować w późniejszym terminie