Total commander i ftp

Witam mam problem… nie wiem dlaczego ale niemoge sie połaczyć z ftp, tzn łacze sie ale niewidze co jest na serwerze. Tryb pasytny jest właczony, próbwałem też na wyłaczonym i to samo. Serwer to lycoss, próbowałme prziestalowac total commandera. a najlepsze jest to że jeszcze kilka dni temu chodził jak należy

Wiesz podaj dokładny adres serwera i zobaczę czy u mnie działa.

sprubuj sie też zalogować na serwer ftp://ftp.komputerswiat.pl/

Jeżeli on nie chodzi to znaczy, że coś nie w porządku jest z twoim total comanderem.

Z innym serwerem mi sie łaczy… ale koledzy z moim serwerem tez mogą sie połaczyc…

Witam. Mam wielki problem z łączeniem się z serwerami poprzez programy Total Commander i FileZilla.

Na początku próbowałem łączyć się za pomocą TC. Wpisałem wszystkie potrzebne dane, a mimo to cały czas wyskakiwał mi komunikat “wywołanie połączenia nie powiodło się”. Przejrzałem forum i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Przejrzałem również podany przez kilku użytkowników tego forum link do działu FAQ zawartego na nieoficjalnej polskiej stronie TC. Jednak żaden punkt podany w wyjaśnieniu nie sprawdzał się w moim przypadku. Żaden poza punktem 7, który zakładał, że może moja wersja TC jest niedobra i powinienem spróbować użyć innego klienta FTP. Tak też zrobiłem. Kierując się pochwałami tutejszego moderatora zainstalowałem FileZillę. Postępowałem zgodnie z napisanym przez niego poradnikiem i tak jak w przypadku TC nic nie wyszło z wykonywanych przeze mnie czynności.

Proszę o pomoc.