Total Commander mi nie sortuje

7nrn.png

W programie total commander przestało mi działać sortowanie.

Obojętnie w co nie kliknę to zawsze lista plików wygląda tak samo. NIe działa sortowanie wg typu, daty modyfikacji itd.

Spotkał się ktoś z takim błędem? Kiedyś działał normalnie a teraz nagle się coś popsuło.

Przeniesione z działu System operacyjny Windows 8.

Hej,

Próbowałeś przeinstalować program?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy nie sortuje Ci plików czy katalogów? Jak nie sortuje katalogów zaznacz jak na screenie. Jak w ogóle nie sortuje to zrób jak radził Dimatheus ,

http://imgur.com/ygjJ4di

Spróbowałem zmienić na to co mi zaznaczyłes na obrazku, dzięki za pomoc. Zobaczymy jak teraz będzie się sprawować…

A przeinstalowanie odpada ponieważ mam tam chyba z 10 kont dopisanych wraz z ustawieniami. Nie chce mi się kolejny raz ręcznie wszystkeigo dopisywać (haseł, nazw, nazw serwerów itp). Za dużo by z tym pracy było.

Hej,

Ustawienia kont FTP zapisywane są w pliku wcx_ftp.ini, który znajduje się w katalogu systemowym Windows. Po reinstalacji wystarczy go przywrócić i ustawienia kont FTP są dostępne. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

O dzięki za bardzo pomocną informację. Ja nie wiedziałem właśnie który plik i skąd odpowiada za jego ustawienia. Teraz mogę to zrobić bo mi powiedziałeś.

Tylko że problem jest taki, iż nie znajduje mi tego pliku w wynikach wyszukiwania. Na pewno taki plik istnieje? Mam Windowsa 8 i nic nigdzie nie znajduje mi wyszukiwarka.

c:\Users\mrFreeze\AppData\Roaming\GHISLER\

Oczywiście w Twoim wypadku nie mrFreeze.

Zobacz w w ustawieniach masz pierwszą opcję zaznaczoną jak na screenie.

http://tinypic.com/view.php?pic=svjli0&s=5#.UlBuGhDpHcs

Szukaj za pomocą TC (Alt lewy + F7)

W tej lokalizacji jaką podałeś faktycznie jest. Dzięuję. Wyszukiwarka Wind8 jest tandetna i niesprawna.

Nie wyobrażam sobie użytkowania komputera bez Totala. Wyszukiwarka w każdym Windowsie nie ma porównania z TC głównie chodzi o szybkość wyszukiwania. Poza tym łatwości kopiowania, usuwania, zakładania katalogów zmiany nazw plików i tak można by w nieskończoność. Menadżery plików powinny być zaimplementowane w systemach MS.