Total Commander za darmo

(Ryszard Wenta) #1

Czy program Total Commander można zdobyć i używać za darmo, czy też wszystkie wersje są płatne.

(pysiu) #2

wersje programu mozna pobrać z http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=3&t=4

lecz po 30 dniach nalezy go odinstalowac lub wykupić licencję za ok 150 złotych

(Minio Dp) #3

Są wersje shareware :slight_smile: np. ta

:arrow: Total Commander

(Damian) #4

Niema darmowej wersji total commandera ryszard.

(jkolonko) #5

Ta tylko tyle różni się od wymienionej wyżej, że jest przestarzała. Aktualna wersja leży tam gdzie podał pysiu.

(Minio Dp) #6

Tak zgadza się. Porsostu ta wpadła mi w oko i podałem :oops:

(Pablo M88) #7

Program Total Commander jest wersją "niby" 30-dniową. Po tym czasie "niby" należy ją usunąć lub zapłacić 150zł, ale jeśli tego nie zrobisz, to program bedzie działał dalej, tylko przypominał o wykonaniu tych czynności! Oczywiście jako użytkownik tego forum, muszę cię przestrzec, że jest to niezgodne z prawem i nie możesz robić czegoś takiego :stuck_out_tongue:

(Lewy) #8

Nie tak znowu "niby"...

W końcu łamanie prawa jest karalne i to surowo :wink:

(lazikar) #9

To po co wogle o tym piszesz. Dajesz wskazówke jak używac nielegalnie program. :?

(Damian) #10

Ale skoro autorzy do tego dopuszczają to czy tak znowu nielegalnie :?: Kolejna zagadka licencji :smiley:

(lazikar) #11

Jest jasna informacja że masz zakupić program, wiec żadnej zagadki raczej nie ma. :smiley:

(Marsmo) #12

Oczywiście, że dopuszczają Damianie i ma to działanie marketingowe.

Gdyby Total Commander miał być istotnie zaprogramowany tylko na działanie trialowe - po skończonym okresie stosowna ramka uniemożliwiła by działanie tegoż w ogóle. Tak jest z wieloma, nawet cienkawymi progsami.

I jeszcze autorzy TC wspaniałomyślnie piszą, który przycisk zaklikać (za każdym razem inny), by program się uruchomił! :twisted:

Więc gdzie tu konsekwencja... :roll:

(Ryszard Wenta) #13

Dzięki! O to mi chodziło. Myślałem, że co 30 dni będę musiał od nowa instalować program.

(Stefe) #14

ale zawsze mozna uzyc darwmoego odpowiednika... jest ich sporo i mozna dobrac cos do swoich potrzeb.

http://www.stefe.webpark.pl/free-soft-l ... agery.html

(lazikar) #15

Nic tylko pozostawić to bez komentarza. :?