Total Commander

Używam TC od czasów Amigi.Obecnie posiadam TC UP i tu jest zainstalowana wersja 9.22, w związku że wyszła wersja 9.51 mam pytanie do zaznajomionych w temacie,które pliki należy przenieść np. z zainstalowanej wersji 9.51 do TC UP.Najnowsza wersja tego programu czyli TC-UP to 7.7 a na ich stronie nie ma zmiany ponieważ dokonują zmian dwa razy w roku.Próbowałem własnych sił ale mi coś wywala w trakcie zmiany nazwy katalogi i wielu innych przypadkach.

?? Co ty chcesz konkretnie osiągnąć? Jeśli aktualizację, to zaktualizuj program i tyle.

Ja nie rozumiem pytania. TC na amiga?

Może jakiś “fork” norton commandera tam był.

Raczysz żartować? :smiley:

https://www.ppa.pl/forum/amiga/5292/norton-commander-na-amige#m58434

Krzysiu wybacz, nie będę dzisiaj przetrzepywał obcych forów :slight_smile: Możesz napisać abstrakt tego tematu? :joy:

Na Amigę miał nazwę NC ! W pewnym okresie ktoś ze znanej firmy zaprotestował i zmieniono nazwę właśnie na TC czy ci wystarczy to wyjaśnienie? a gdybyś chciał więcej to NC używałem na takim sprzęcie jak Commodore C64 Możesz nie znać tego typu sprzętu ale takie coś było!

Nie aktualizację programu bo TC się instaluje i ten program po instalacji potrzebuje wkleić do posiadanego TC-UP w celu zmiany z wersji 9.22 na wersję 9.51 ! Proste jak konstrukcja… w ten sposób można zrobić wersję p o r t a b l e!

Przecież Norton commandr pisany był w c chyba (nieważne)… Total commander to kompletnie inny program pisany w pascal przez innego gościa…
Dalej nie ogarniam :wink:
Dwupanelowy menadżer plików na Linux to np. midnightcommander :slight_smile: to zupełnie inne programy, o tej samej zasadzie działania.

Mnie ciekawi na kogo jest licencja w tym TC-UP, pewnie jak na chomikuj te na 10000 osobową firmę xD.

No niestety ale licencja moja! z chomikiem nie mam nic wspólnego ale już wszystko działa,pliki przeniesione a przy przenoszeniu popełniałem jeden błąd przenosząc jeden zbędny.
Dzięki za pomoc…