Totalna zmiana XP w linuxa


(Tokyoball) #1

Witam

Czy jest możliwość zmany wyglądu systemu XP w jakąkolwiek dystrybucję linuxa i to tak ażeby informatyk nie rozpoznał a i żeby inne komputery w necie rozpoznawały jako linux?

Poprostu totalna transformacja razem z ikonkami, ekranem bootowania etc. tak aby pozostał sam engine do uruchamiania windowsowych gier, riva tuner, corel 9

Jakie programy są potrzebne? dodam że crystal xp to za mało.


(fastman92) #2

A skąd weźniesz konsolę do Windowsa?


(Tokyoball) #3

Można tak bez konsoli?


(Art20 2007) #4

To jak ty chcesz jak napisałeś informatyka oszukać że to linux bez konsoli.Weź daj se spokój


(Gen Salvador) #5

hah, żaden informatyk się nie nabierze na linuxa bez konsoli :slight_smile:

no chyba że pseudo informatyk z pobliskiej podstawówki ??

nie rozumiem tylko dlaczego chcesz upodabniać XP do linuxa, stwórz nowe partycje i zainstaluj linuxa np. dystrybucję ubuntu obok systemu win.


(Tokyoball) #6

Znaczy nie da się przerobić xp w linuxa na tyle aby doświadczony informatyk się nie zorientował? szkoda :expressionless:


(fastman92) #7

tokyoball , Żaden doświadczony infomatyk nie nabierze się, chyba, żę dziecko neo. Można tylko wyglądem upodobnić Windows do np. Ubuntu.


(CzajAn) #8

Zwłaszcza policyjny bo mam wrażenie, że kolega chce ukryć sfałszowanego windowsa, wśród innych przyczyn żadna mi na myśl nie przychodzi


(Tokyoball) #9

Dobra, ściągam sobie KUBUNTU 8.10 a potem zobaczymy, może mandrivę. A co do moich poprzednich pytań to chciałem zaimponować znajomemu grafikowi. Ja na swoim kompie posiadam w tej chwili starego XP home na oem, jednak zmieniam komputer i chciałbym jakiś nowy system, VISTA odpada a boję się że na linuxie już sobie nie pogram a kupowanie drugiego oem-a dla nowego kompa mi się już niewidzi, nowy komp a system stary w dodatku w cenie sprzed 4 lat??? Viste już widziałem, nie dziękuję. Wybieram linuxa i mam nadzieję że się nie zawiodę, boję się jednak o chałas bo moja nowa karta ponoć do najcichszych nie należy z tąd też pytanie o riva tuner dla linuxa.

:stuck_out_tongue: