Totalna zmiana XP w linuxa

Witam

Czy jest możliwość zmany wyglądu systemu XP w jakąkolwiek dystrybucję linuxa i to tak ażeby informatyk nie rozpoznał a i żeby inne komputery w necie rozpoznawały jako linux?

Poprostu totalna transformacja razem z ikonkami, ekranem bootowania etc. tak aby pozostał sam engine do uruchamiania windowsowych gier, riva tuner, corel 9

Jakie programy są potrzebne? dodam że crystal xp to za mało.

A skąd weźniesz konsolę do Windowsa?

Można tak bez konsoli?

To jak ty chcesz jak napisałeś informatyka oszukać że to linux bez konsoli.Weź daj se spokój

hah, żaden informatyk się nie nabierze na linuxa bez konsoli :slight_smile:

no chyba że pseudo informatyk z pobliskiej podstawówki ??

nie rozumiem tylko dlaczego chcesz upodabniać XP do linuxa, stwórz nowe partycje i zainstaluj linuxa np. dystrybucję ubuntu obok systemu win.

Znaczy nie da się przerobić xp w linuxa na tyle aby doświadczony informatyk się nie zorientował? szkoda :expressionless:

tokyoball , Żaden doświadczony infomatyk nie nabierze się, chyba, żę dziecko neo. Można tylko wyglądem upodobnić Windows do np. Ubuntu.

Zwłaszcza policyjny bo mam wrażenie, że kolega chce ukryć sfałszowanego windowsa, wśród innych przyczyn żadna mi na myśl nie przychodzi

Dobra, ściągam sobie KUBUNTU 8.10 a potem zobaczymy, może mandrivę. A co do moich poprzednich pytań to chciałem zaimponować znajomemu grafikowi. Ja na swoim kompie posiadam w tej chwili starego XP home na oem, jednak zmieniam komputer i chciałbym jakiś nowy system, VISTA odpada a boję się że na linuxie już sobie nie pogram a kupowanie drugiego oem-a dla nowego kompa mi się już niewidzi, nowy komp a system stary w dodatku w cenie sprzed 4 lat??? Viste już widziałem, nie dziękuję. Wybieram linuxa i mam nadzieję że się nie zawiodę, boję się jednak o chałas bo moja nowa karta ponoć do najcichszych nie należy z tąd też pytanie o riva tuner dla linuxa.

:stuck_out_tongue: