Totalne dno czy pełen sukces?

W tym poście chciałbym się dowiedzieć, jaka gra was zaskoczyłą, jaka totalnie zawiodła i na jaką czekacie.

Moim zdaniem zaskoczyła mnie gra Tomb Raider Legend, zawiodła natomiast FIFA 06 World Cup oczekiwałem więcej a czekam z utęsknieniem na Splinter Cell Double Agent i NFS Carbon

Pozytywnie zostałem zaskoczony przez PES (myślałem że nie ma lepszej piłty od fify==> grubo się pomyliłem).

Totalnie rozczarowany TR: TLoD ==> chyba każdy kto grał wie czemu.

A czekam na wiele gier: tekken 6, resident evil 5, GTA 4, gran turismo 5, silent hill 5, metal gear solid 4, PES 7 (wiem że szóstki jeszcze nie ma, ale siódemka ma być już na kolejne generacje konsol) i jeszcze kilka można by tu wymienić.

dno- nba live 2006 po kilku meczach wygrywalem z anjlpeszym kompem, gra strasznie denna i schematyczna po tym jak zaczalem grac w pes 5 to gry ea sportowe juz dla mnie nie istnieja.w nba 2006 jest tak ze wygrywasz z kompem 2o pktami a nagle mu wszystko wchodzi a tobie nic tylk dlatego zeby byla emocjonujaca na sile koncowka. z utesknieniem czekam na pes 6 bo dotychczas zadna z serii mnie nie rozczarowala a gram w nie juz od iss pro 2 na ps1.pamietam czasy jak do szkoly chodzilem nieprzytomny bo z bratem gralismy w iss pro 2 po nocach zamiast spac :slight_smile:

no i jeszcze jestem ciekawy residenta na pc bo pamietam cZasy ps1 jak cala dzeilnca przychodzila do mnie chociaz zobaczyc ta gra

strasznie rozczarowalo mnie tez call of duty 2 - jedynke przeszedlem 4 razy a ta ledwie raz mi sie chcialo zabraklo w niej tego czegos

Halo1 i 2,Tombraider Legend i Hitman Blood Money oraz Black (wszystkie na Xboxa) jak dla mnie lepszych gier nie ma! !!

Poprostu rządzą(jeśli chodzi o strzelanki)!

Czekam niecierpliwie na NFS:Carbon(fan serii)NFS: Hot Pursuit na PSX najlepsza część ze wszystkich!!

Rozczarowań żadnych nie mam bo staram się kupować to co sprawdzone(najpierw się czyta recki potem kupuje) !!

Pozytywnie zaskoczyl mnie Heroes of Might and Magic V, poprostu niezla grafika

Zawiodlem sie nistety na Age of Empires 3! chlopaki zwalili kompletnie tryb kampanii

A czekam natomiast z utesknieniem na Medival Total War 2, ktora ma wyjsc dopiero na zime :mrgreen:

Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Tomb Raider: Legend - nie grałem w żadną z poprzednich części serii i po tej nie spodziewałem się niczego wielkiego. Rozczarowanie to HoM&M V - niby wszystko świetnie tylko mało map jest i mnie szybko znudziła ta gra (a czekałem na rewolucje godną 3 części). Czekam na NFS: Carbon oraz PES’a 2007:D

By juz taki temat :wink: