Totalny brak stabliności systemu na nowych podzespołach

Witam! Jako iż jest to mój pierwszy post liczę na wyrozumiałość użytkowników tego forum. Ostatnio postanowiłem odświeżyć graty w swoim blaszaku dzięki czemu mam teraz spory problem… Na samym początku po założeniu nowych części przywitał mnie blue screen informując mnie o możliwości awarii dysku twardego lecz 5min wcześniej na starych gratach dysk działał bardzo dobrze. Po długich przebojach udało mi się postawić system na nowo lecz system pracuje beznadziejnie o stabliności nie wspomnę. Przy przeglądaniu stron internetowych czasem brakuje reakcji na naciskanie myszką bądź strona przesówa się lecz czuć opór w jakim to robi a prędkości internetu spadła do tego stopnia że nie da się z niego fizycznie korzystać. Plik ważący ok 200mb ściąga się ok. 2 godzin a obecnie użytkuje pakiet Vectra 64mb/s. Nie wiem co robić i licze na waszą pomoc bo nie wiem gdzie może być problem

Z nowych rzeczy wymieniłem płytę i procesor a stara karta, dysk, ram i zasilacz zostawiłem lecz czekają na wymiane.

Obecnie system pracuje w takiej specyfikacji:

System Win 7 64bit

Procesor: AMD fx 8350 4ghz am3+ black edition

Płyta: Asus m5a97 r2.0

ATI SAPPHIRE HD 5970 2GB GDDR5

Dysk Hitachi HDS72101

Pamiec Ram: Dolphin dimm 4gb ddr3 1333mhz

Zasilacz: LC600h-12

Wklej skrin z zakładki health programu hd-tune.

instalowałeś sterowniki po zainstalowaniu systemu ?

Oczywiście źe tak… Podczas bootowania systemu gdzie tworzy się logo Windowsa grafika na chwile przerywa a na starym systemie działało to płynnie. Ogarnę tego screena i wrzuce go tu.

.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/Soc … ry-QVL.pdf

nie widzę tych kości ram na liście pamięci zgodnych z tą płytą główną czyli pamięci nie współpracują dobrze z płytą

Na starej płycie asus m4n68t-m le v2 te kości działały bez najmniejszego problemu ale może być tak jak piszesz i taką mam nadzieję ponieważ i tak chciałem kupić nowe. Tylko jak sprawdzić czy te stare tworzą właśnie te problemy?

Dodane 29.09.2013 (N) 22:00

udewxthfnbxe_t.jpg Nie znam się na tym programie ale w zakładce o której pisał kolega wyżej nic nie ma.

Dodane 29.09.2013 (N) 22:01

Jakieś sugestie co mogę zrobić?