Touchpad blokuje się przy wciskaniu klawisza W

Cześć chciałbym was prosić o pomoc.  Mam od paru godzin nowego laptopa  MSI GE70 wszystko śmiga jak należy jednak mam pewny problem z touchpadem. Chodzi mi o to, że jak np użyje klawisza ,w’’ touchpad się tak jakby wyłącza gdy przestanę go ,trzymać’’ lub trzymam go dalej i uźyję nastepnego klawisza to się odblokowuje… Podczas gry jest to bardzo kłopotliwe mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi i oczekuję z waszej strony pomocy.

To się dzieje tylko z klawiszem W?

Nie, z ka\zdym

nie mogę nacisnąć klawisza na klawiaturze i touchpada naraz.

Czy w ustawianiach Myszki masz jakieś dodatkowe opcje?

Tak mam i to dość sporo lecz nigdzie nie widzę tego czego potrzebuję. +mam touchpada z firmy ELAN ale w tych opcjach też nic nie ma.

Niedager , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A właśnie że ustawienie odnośnie tego jest, i właśnie nazywa się PalmTracking. Musisz wyłączyć ta funkcję, aby móc używać klawiatury i płytki dotykowej jednocześnie.