Touchpad i klawiatura nie działa

w laptopie toshiba equium a 300d nie działa touchpad a klawiatura czasem działa czasem nie. wogle nie ma kursora nawet jak podłącze myszkę usb to nie ma kursora. pobrałem sterowniki ze strony producenta i jak instaluje to wyskakuje błąd

Podaj treść tego błędu…

pisze tylko nie mógł zainstalować. dodam ze w awaryjnym tez nie działa .przywracałem już system. zrobiłem eksperyment i zacząłem instalować viste i o dziwo było ok kursor normalnie się pokazał i touchpad działał poprawnie . wiec to na pewno nie wina popsutego touchpada tylko sterowników. jakieś propozycje

Spróbuj wejść w menedżer urządzeń, kliknąć dwa razy na touchpada i tam powinien być konkretny komunikat błędu oraz jego kod…

windws cannot load the device for this hadware. the driver may by corrupted or missing (code 39)

UUUUUU… To chyba kaplica… Ja miałem to samo ze sterownikami usb i niestety czekał mnie format… Może spróbuj zastosować się to tego co pisze tutaj: http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=287284 może pomoże… Jeszcze tutaj masz rozwiązanie "Przyczyny wystąpienia tego błędu mogą być następujące: brak sterownika w systemie, uszkodzenie pliku binarnego, problem We/Wy dotyczący pliku lub sterownik odwołujący się do punktu wejścia w innym pliku binarnym, którego nie można załadować.

Odinstaluj sterownik, a następnie kliknij przycisk Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu, aby ponownie zainstalować lub uaktualnić sterownik.

Na karcie Właściwości ogólne urządzenia kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów, aby uruchomić Kreatora rozwiązywania problemów. " Źródło: Support.microsoft.com