Touchpad i myszka niedziałające przyciski

Witam wszystkich.

Mam bardzo poważny problem z komputerem polegający na braku możliwości jakiegokolwiek kliknięcia jakiegokolwiek elementu. Mogę poruszać kursorem ale Touchpad nie reaguje ani lewym ani prawym przyciskiem. Nie działa również “taping”. Aby wyeliminować kwestię uszkodzenia sprzętu, podłączyłem do laptopa mysz bezprzewodową Trust Mi-4930Rp, która zachowywała się tak samo jak płytka dotykowa. Aby wyeliminować kwestię sterownika zmieniłem kilka krotnie system operacyjny z Windows Vista Premium na Ubuntu 9.04, a następnie na 9.10. Za każdym razem komputer działał poprawnie do ponownego uruchomienia. Ponieważ na forach użytkowników Ubuntu nie znalazłem pomocy powróciłem do Windows Vista, która zawiodła mnie jak uprzednio. Puściły mi nerwy i wyciągnąłem z biegu baterię, co spowodowało uszkodzenie dysku… Odpaliłem linuxa z płyty LiveCD gdzie przyciski wykrzaczyły się ponownie. Czy macie może jakiś pomysł gdzie może leżeć przyczyna niedziałania przycisków? Dysk chętnie zakupię nowy, pod warunkiem, że będą działać przyciski …

berzydal , przeczytaj regulamin i popraw tytuł na konkretny. Inaczej temat zostanie usunięty.