Touchpad Toshiba Satellite A300D - 155

Witam, mam problem otóż kursor po dotknięciu touchpada lata gdzie chce, sterowniki mam zainstalowane, próbowałem odłączać zasilanie, myszkę ale i tak nadal jest to samo wcześniej na viscie działał po zainstalowaniu 7 przestał działać tak jak trzeba, proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Hej,

:arrow: Zainstalowane sterowniki w najnowszej możliwej wersji, zgodne z Windows 7?

:arrow: Instalowałeś je samodzielnie, czy są to może sterowniki zainstalowane automatycznie przez system?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Instalowałem sterowniki Synaptic pod windows 7 najnowsze, tak instalowałem je samodzielnie.

Hej,

:arrow: Jeśli instalowałeś sterowniki, to pewnie zainstalował się też program Scrybe. Jeśli tak, odinstaluj go - jakiś postęp?

:arrow: W ustawieniach sterowników - dostępnych chyba z poziomu ustawień myszki bądź też jako osobny aplet w panelu sterowania - wyłącz i ponownie włącz urządzenie. Cokolwiek się zmieni?

:arrow: Jeśli to nic nie zmieni, całkowicie odinstaluj sterowniki i pozwól, by system znalazł odpowiednie. Na takich urządzenia działa poprawnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam,

zrobiłem wszystko tak jak pisałeś nic nie pomogło, gdy wziąłem żeby system sam znalazł sterowniki to niestety nie wykrył zmian w sprzęcie więc według niego wszystko jest ok i nic nie trzeba instalować.

Dodane 21.12.2011 (Śr) 11:15

Dimatheus masz może jeszcze jakieś pomysły bo mi się już dawno skończyły…

Hej,

Ewentualnie jeszcze jeden pomysł. Poprzez menadżer urządzeń odinstaluj touchpad’a zaznaczając opcję, by usunął także sterowniki samego urządzenia. Następnie restart systemu - po nim system powinien zacząć wyszukiwanie odpowiednich sterowniki bądź też poprosić o ścieżkę do nich bądź instalkę. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

no i działa tak jak należy, ogromne podziękowania dla Ciebie!

Pozdrawiam

Temat do zamknięcia.

Hej,

Rozumiem, że wywalenie plików sterownika przez menadżer i ściągnięcie nowych rozwiązało problem?

Drobiazg. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Stara dobra szkoła, wywalić nie działający sterownik i dać winkozie znaleść najlepszy :slight_smile: