Touchpad w laptopie

witam wszystkich i mysle ze pomozecie mam problem a klawiszami touchpada a konkretnie ze srodkowym sluzacym tak samo jak rolka w myszce a zatem ten przycisk nie dziala moze wiecie jak to wlaczyc w laptopie acer extensa 5620z z gorry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

powinieneś mieć do niego sterowniki po ich instalacji powinien zadziałać (jeśli masz zainstalowane poszukaj w jakimś programie od tego bo każdy inny i nie sposób każdego znać)

i wlasnie tu jest problem bo jak chce zaistalowac nowsze to wyskakuje mi polecenia usuniecia starych a jak usune to nie bede mogl sterowac wogole touchpadem

Usuń je. Będziesz mógł sterować touchpadem. Sterowniki dodają różne funkcje, ale nie są niezbędne do poruszania się wskaźnika.

sterować będziesz mógł i dlatego usuń zainstaluj od nowa restart i powinno wszystko działać

usunolem i zainstalowalem i zadnego efektu szkoda czasu i nerwow poprustu dzieki i zamykam

emil12300 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a w ustawieniach sprawdzałeś???

w ustawieniach mam tylko mysz zgodna z ps2 i nic o touchu tragedia

no to nie masz zainstalowanych sterowników. a wszystkie pozostałe sterowniki koniecznie maz zainstalowane??? pobierz wszystko co jest na stronie acera do twojego modelu i zainstaluj to czego nie masz

Byłeś o coś proszony, następnej nie będzie tylko kosz.JNJN