Touchpad w Sony VAIO

(Dario S) #1

Przeszukałem już wiele postów ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.Przestał mi nagle działać w laptopie touchpad.Mogę jedynie używać myszy którą podpinam do usb sprawdzałem już wszystkie kombinacje klawiszy z FN ale to nic nie dało .W panelu sterowania w opcjach mysz nie mam touchpada więc nie wiem gdzie jest jeszcze inna możliwość załączenia go.Mam wgraną Vistę w dodatku po angielsku :frowning: dodam że laptop jest nowy 1miesiąc i nic nie kombinowałem z systemem. Jeśli ktoś wie jak załączyć touchpada bardzo byłbym wdzięczny.

(Krzysiekaczor) #2

Co prawda mam ASUS`a ale u mnie w lapku jest taki przycisk do wyłączenia touch pada. Może go przez przypadek włączyłeś? A jak nie to oddaj na gware niech sprawdzą.

(Dario S) #3

Nie ma żadnego przycisku do wyłączenia bezpośrednio z klawiatury.Myślałem że może to jest jakaś drobna pierdoła i nie będe musiał zawozić kompa do serwisu (jest dosyć daleko)

(Grzesieknika) #4

mógłby ktoś coś pomóc?? bo mam ten sam problem :frowning:

(Spectatorx) #5

Niektórym laptopom trzeba doinstalować sterownik do touchpada, może przez przypadek odinstalowałeś go, jeśli jest taka możliwość to przeinstaluj sterownik.