Tp i jej ciekawe przepisy

Witam. Dzwoniłem dzisiaj do tp w sprawie promocja DSL tp 24 bo w moim przypadku to nawet ciekawa oferta jak się nie może skorzystać z innych źródeł dostępu do sieci , no i jak zwykle tp potrafi zadbać o siebie a nie o klienta a mianowicie nie wiem czy można podłączyć dsl u mnie no i tp też tego przez telefon mi nie powie bo też nie wie ,ale można to sprawdzić zamawiając sobie podłączenie tej usługi i tu jest mały haczyk albo raczej ogromny hak bo jeżeli okaże się że nie ma takiej możliwości to jest ok , ale jeżeli będzie taka możliwość to nie możemy zrezygnować i musimy w tedy z tej usługi skorzystać .

ps. nie będę tego komentował bo mi ręce opadają .

Niestety, tp jest monopolistą w sprawie netu, ona sobie robi jak chce, ustala ceny (wziete z kosmosu). I myśle ze długo tak jeszcze będzie. :frowning:

tu chodzi tylko o wyciągnięcie jak najwięcej kasy od użytkowników za TAKIE usługi.

Niby skąd to wiesz?

Nie mam najmniejszych problemów z moim DSLem.

Koszty może nie są najniższe, ale za to jest brak limitu miesięcznego i niezawodność.

Od ponad roku ani raz nie było problemu z internetem.

Przy zakładaniu łącza również wszystko poszło gładko - od samego początku zajmowała się tym jedna osoba.

A nie było tak, że DSL był dostępny od razu.

Telefonicznie wyraziliśmy chęć założenia łącza DSL i kiedy pojawiła się taka możliwość zostaliśmy o tym poinformowani.

Nie przypominam sobie abyśmy wcześniej coś podpisywali, dlatego też uważam, że w każdej chwili mogliśmy się wycofać.

Zatem w czym tkwi problem?

Może po prostu nik trafił na złą osobę w tpsie, która nie potrafiła udzielić informacji

Ja tam mam internet w netii i nie narzekam… tylko troche wolne bo 192kb/s za 55 + Vat ale to i tak lepiej niz w tepsie.